Teoria wielkiego podrywu: Sezon 3 - Online

Sep. 21, 2009
Twoja ocena 0
0 0 votes

“Teoria wielkiego podrywu” to serial, który podbił serca miłośników seriali komediowych na całym świecie. Zarówno sam serial jak i obsada zdobyli mnóstwo nagród i nominacji. Można obejrzeć go na Comedy Central lub online. Nazwa serialu w oryginale brzmi “The Big Bang Theory” i nawiązuje do zainteresowań oraz pracy głównych bohaterów: Leonarda Hofstadtera – fizyka eksperymentalnego i Sheldona Coopera – fizyka teoretycznego. Obaj panowie mieszkają razem w Pasadenie i pracują w California Institue of Technology”. Są geniuszami, jednak mają problemy z przystosowaniem do społeczeństwa. Ich przygody są komiczne i często absurdalne – nie da się ich nie lubić!

O bohaterach słów kilka

Współlokatorzy: Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) mają dwóch przyjaciół, z którymi spędzają czas w sposób typowy dla geeków: grają w fabularne gry typu “Lochy i smoki”, oglądają filmy z gatunku science-fiction oraz czytają komiksy. Howard Wolowitz (Simon Helberg), inżynier po MIT oraz pochodzący z Indii syn bogatych rodziców, astrofizyk Rajesh Koothrappali (Kunal Nayyar) tak samo jak ich kumple są życiowymi nieudacznikami. Bez problemu poradzą sobie z zadaniami fizycznymi, jednak mają problem z kobietami. Rajesh boi się odezwać w obecności płci przeciwnej, Howard nieudolnie i nachalnie podrywa każdą kobietę, a Sheldon twierdzi, że w ogóle ich nie potrzebuje. Wspomniany bohater zasługuje na szczególną uwagę: ma dziwne i dla wielu ludzi niezrozumiałe kompulsywno-obsesyjne nawyki, których nie jest w stanie zmienić, a mimo IQ 187 nie rozumie sarkazmu, nie wykazuje zachowań empatycznych i nie ma taktu. Leonard zaś wzdycha do Penny (Kaley Cuoco), sąsiadki od pierwszego sezonu serialu. Dziewczyna jest prosta i bezpośrednia, nie posiada na swoim koncie żadnego tytułu naukowego, za to marzy, żeby zostać aktorką, wędrując od castingu do castingu.

Sezon 3. serialu

Trzeci sezon “Teorii wielkiego podrywu” składa się z 23. odcinków. Leonard spotyka się z Penny – ku uciesze mężczyzny zaczyna iskrzyć między nimi coraz bardziej. Sheldonowi nie podoba się taki stan rzeczy, jednak jest zmuszony zrobić coś, z czym ma największy problem: dostosować się do zaistniałej sytuacji.

Lista odcinków 3. sezonu – opisy

 1. “The Electric Can Opener Fluctuation” – w tym odcinku czworo przyjaciół wraca z Bieguna Polarnego. Sheldon obraża się za kłamstwo, a Penny uświadamia sobie, jak bardzo tęskniła za Leonardem.
 2. “The Jiminy Conjecture” – Leonard i Penny cieszą się sobą, zaś Sheldon i Howard zakładają się o… świerszcza!
 3. “The Gothowitz Deviation” – Wollowitz i Koothrappali wybierają się do klubu na podryw. Wybierają klub dla gotów, co oznacza odpowiednią charakteryzację…
 4. “The Pirate Solution” – Raj może zostać odesłany do Indii jeśli nie znajdzie nowej pracy i tym samym nie przedłuży wizy. Z pomocą przychodzi mu Sheldon.
 5. “The Creepy Candy Coating Corollary” – Howard chce umówić się na randkę z koleżanką Penny – Bernadette. Prosi dziewczynę o pomoc.
 6. “The Cornhusker Vortex” – Penny organizuje dla przyjaciół wspólne oglądanie meczu footballowego. Leonard chce poznać zasady gry – tu również pomocny okazuje się Sheldon.
 7. “The Guitarist Amplification” – Związek Penny i Leonarda zostaje wystawiony na própę podczas pierwszej poważnej kłótni.
 8. “The Adhesive Duck Deficiency” – Penny ulega wypadkowi podczas kąpieli. Leonard, Raj i Howard wyjechali na pustynię oglądać deszcz meteorytów, więc Sheldon jest jedyną osobą, która może jej pomóc.
 9. “The Vengeance Formulation” – Barry Kripke, największy wróg Sheldona, ośmiesza go publicznie na antenie radia. Sheldon chce się zemścić.
 10. “The Gorilla Experiment” – Penny chce zrozumieć pracę Leonarda i prosi Sheldona o pomoc. Genialny naukowiec traktuje dziewczynę jako eksperyment naukowy.
 11. “The Maternal Congruence” – Matka Leonarda przyjeżdża w odwiedziny. Naukowiec martwi się o to, czy zimna i wyrachowana kobieta zaakceptuje jego związek z Penny.
 12. “The Psychic Vortex” – Penny korzysta z usług wróżki, z czego Leonard nie jest zadowolony. Para kłóci się.
 13. “The Bozeman Reaction” – Ktoś włamuje się do mieszkania Sheldona i Leonarda. Mężczyźni korzystają z pomocy przyjaciół, chcąc wspólnie wymyślić system antywłamaniowy.
 14. “The Einstein Approximation” – Sheldon jest załamany, ponieważ przechodzi kryzys twórczy i nie może rozwiązać naukowego problemu. Szuka sposobu, dzięki któremu zmieni swoje myślenie.
 15. “The Large Hadron Collision” – Zbliżają się walentynki. Leonard ma dylemat, czy na konferencję w Szwajcarii zabrać ze sobą Penny czy Sheldona.
 16. “The Excelsior Acquisition” – Sheldon dostał mandat przez Penny, co skutkuje sprawą sądową. Przez rozprawę omija go spotkanie ze słynnym twórcą komiksów – Stanem Lee.
 17. “The Precious Fragmentation” – Przyjaciele znajdują w pudle ze starociami oryginalny pierścień z “Władcy pierścieni”. Zdobycz doprowadza do kłótni.
 18. “The Pants Alternative” – Sheldon dostaje prestiżową nagrodę, jednak boi się publicznych przemówień. Przyjaciele pomagają mu walczyć z tremą.
 19. “The Wheaton Recurrence” – Sheldon mierzy się w kręgle z Willem Wheatonem, a Penny ma obawy w związku z miłosnym wyznaniem Leonarda.
 20. “The Spaghetti Catalyst” – Penny i Leonard rozstają się, Sheldon stara się utrzymywać przyjacielskie kontakty z sąsiadką.
 21. “The Plimpton Stimulation” – Przyjaciółka Sheldona odwiedza go i wywiera wrażenie na jego współlokatorze.
 22. “The Staircase Implementation” – Leonard sprzecza się z Sheldonem i spotyka się z Penny. Opowiada dziewczynie o tym, jak się poznali i dlaczego winda nie działa.
 23. “The Lunar Excitation” – Raj, Howard, Leonard i Sheldon przeprowadzają eksperyment na dachu. Przyjaciele szukają dla Sheldona dziewczyny przez internet.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Teoria wielkiego podrywu: Sezon 3 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 16422 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!