Stranger Things: Sezon 2 - Online

Oct. 27, 2017
Twoja ocena 0
10 1 vote

Produkcja

Stranger Things to seria, która gatunkowo jest przydzielana do science-fiction oraz dramatu, posiada również elementy horroru. Serial został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Twórcami są bliźniacy Matt i Ross Duffer’owie. Za produkcje był odpowiedzialny 21 Laps Entertainment oraz Monkey Massacre, którzy dostarczyli wysokiej jakości materiał. Produkcja odbywała się pod okiem Matt’a i Ross’ a Duffer’ów oraz Shawn Levy. Muzykę do serialu, która idealnie trzyma w napięciu, utworzyli Kyle Dixon oraz Michael Stein. Serial dostępny jest online na stronie: Netflix.com . Jest to jeden z niewielu seriali, które otrzymały tak wysoką notę od krytyków.

Czytaj więcej

Serial przez krytyków ma średnią 8.12/10 , która wskazuje na wysoki jakościowo serial. Drugi sezon będzie posiadał dziewieć odcinków niesamowitych losów bohaterów. Jest to o jeden odcinek więcej od pierwszego sezonu. Zaś trzeci sezon jest zaplanowany na osiem odcinków. Co do samego serialu wiadomo na ten moment, że ukażą się cztery sezony Stranger Things. Orginalnym językiem serialu jest angielski. Pierwszy sezon ukazał się : 15 lipca 2016, drugi 27 października 2017, a trzeci jest zaplanowany na 4 lipca 2019. Fani serii Stranger Things nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Serial

Stranger Things jest to serial, który wciąga nie tylko nastolatków, ale również i osoby dojrzałe. Jest ekranizowany w sposób klasyczny zachowując przy tym nowoczesną oraz wysoką jakość obrazu. Pierwsza emisja odbyła się 15 lipca 2016 roku. Nazwa serialu po tłumaczeniu na język polski oznacza Dziwne Rzeczy. Zdecydowanie tym co odróżnia serial Stranger Things od innych jest niesamowita ilość przedziwnych rzeczy oraz zdarzeń, która dzieje się po zaginięciu jednego z głównych bohaterów Will’a Byers’a. Po jego zaginięciu rozpoczyna się śledztwo prowadzone przez komendanta miejscowej policji. Akcja rozgrywa się w mieście Hawkins. Jego matka Joyce po zaginięciu syna jest uznawana za szaloną przez mieszkańców Hawkins, ze względu na doznawane przez nią wizje, odczucia, a także halucynacje. Ciekawym tematem przedstawionym w serialu są tajne eksperymenty rządu, które wprowadzają nutę grozy do losów bohaterów i całej historii. Rząd będzie próbował odzyskać Nancy i nadal przedłużać prowadzenie z nią rządowych eksperymentów. W serialu występuje również grupa nastolatków, którzy kierując się ciekawością oraz chęcią odnalezienia Will’a przeżywają niebezpieczną przygodę życia, która jest usłana zagrażającymi życiu sytuacjami. Ciekawą postacią, która zjawia się po zaginięciu jest Nancy, która była wykorzystywana do celów FBI. Dziewczynka ta posiada nadprzyrodzone zdolności. Jej uzdolnienia pomagają grupie przyjaciół znajdywać wskazówki. Nancy jest zagadką, a jej umiejętności wprawiają w zadziwienie i nieufność, ze względu na niewiadomą pochodzenia jej mocy.

Emisja

Drugi sezon Stranger Things również będzie się toczył w latach osiemdziesiątych i będzie zachowywał klimat lat osiemdziesiątych. 2 sezon serialu jest powszechnie uważany za lepiej rozbudowany i ciekawszy dla widzów, co można sądzić po tysiącach recenzji. Można się spodziewać, że w drugim sezonie wyjdą na jaw tajemnice miejscowego laboratorium. Drugi sezon serialu zdecydowanie ukazuje szczegółowo charaktery oraz ich przemiany, a także proces dojrzewania bohaterów. Drugi sezon jest pełny akcji, napięć, emocji oraz nie przewidywalnych zdarzeń. W drugim sezonie pojawią się również nowe postacie. Fanom serialu ciężko jest przewidzieć kolejne odcinki i wydarzenia, ze względu na rozbudowaną fabułę i ogrom czynników mających znaczenie w potoczeniu się losów wszystkich bohaterów.

Recenzje widzów oraz krytyków serii podpowiadają, że warto obejrzeć ten serial. Losy nastolatków oraz rozwój wydarzeń nie tylko przypadł do gustu młodym osobom, a znając państwa Duffer’ów zapewnili oni bardzo rozbudowaną, logiczną i ciekawą historie w serialu. Obsada serialu z pewnością dostarczy nam kolejną część zaskakujących przygód i zwrotów wydarzeń, a świetni aktorzy przeniosą nas w inny świat, świat- Stranger Things.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Stranger Things: Sezon 2 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 17110 Użytkowników

Udostępnij3

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!