Zemheri [2020] – Online - Lektor Polski

Zemheri [2020] – Online

Jan. 15, 2020
Twoja ocena 8
9 2 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 15, 2020

Streszczenie filmu

Zemheri (“Arktyka uczuć”)

Nowy turecki serial “Zemheri” (polska wersja tytułowa: “Arktyka uczuć”), zabierze swoich widzów do świata, gdzie główni bohaterowie nie wiodą spokojnego, bajkowego życia. Firuze i Ayaz to dwoje młodych ludzi o dobrych sercach. Niestety nie mają oni łatwego życia. Codziennie muszą dźwigać na swoich barkach ogromny ciężar, jakie zrzuciły na nich ich rodziny. To również sprawia, że los, który wcześniej połączył dwa samotne serca, teraz ponownie ich rozdzielił. Droga przez życie, która nie jest usłana różami, daje im się we znaki. Jak wiadomo, koleje losu są zmienne. Widząc, jak dobrze postępują i jakimi zasadami kierują się na co dzień, życie chce spłacić swój dług – zmienny los, który targa bohaterami, chce zwrócić im miłość, którą jak się okazuje, nienależycie odebrał. Aby tak się stało, Firuze i Ayaz muszą przejść przez wiele prób i przeszkód, aby ich serca mogły się ponownie połączyć. Mroźna zima, która panuje w ich wiosce, z pewnością nie ułatwia im tego zadania. Mimo tego niebieskooka Firuze nie poddaje się. Ogień, jaki rozpala jej serce sprawi, że nic nie powstrzyma ją na drodze do szczęścia.

O czym opowiada serial Zemheri (“Arktyka uczuć”)?

Ojciec Firuze pracuje jako kierownik budowy. Dni na budowie mijają wolno, a praca snuje się do przodu. Dzień jak co dzień. Niestety w jeden z takich dni, w miejscu pracy ojca zdarza się wypadek. Winda, która działała na budowie, zepsuła się i spowodowała wypadek, w wyniku czego, ojciec Firuze został niesprawiedliwie skazany za śmierć 13 osób. To nie on był odpowiedzialny za śmierć tych wszystkich ludzi. Wydarzenia, które miały miejsce nie dają spokoju córce. Zwolenniczka prawdy i sprawiedliwości rusza do działania. Na drodze do wyjaśnienia zagadki, kto jest odpowiedzialny za śmierć pracowników, a wraz z tym do ocalenia ojca od wieloletniej odsiadki w więzieniu, spotyka Ayaza.

Ayaz jest młodym chłopakiem, na którego plecach ciąży ogromna odpowiedzialność. Obecnie jest jedynym żywicielem rodziny, który musi zadbać o dobro swoich najbliższych. Tuż przed swoim ślubem spotyka dziewczynę, którą zostawia dla dobra swojej matki. Ayaz skradł wszystkie nadzieje, jakie rozbudził w Firuze, a następnie porzucił ją bez pożegnania. Firuze odkrywa pewne tajemnice i łączy wątki z różnych wydarzeń. Jej niedoszły kochanek nie zdaje sobie sprawy, jak ogromną rolę odgrywa w sprawie jej niewinnego ojca.

Dalsze losy bohaterów sprawiają, że często następują rozstania i powroty. Niektóre pożegnania wywodzą się z poczucia beznadziejności, a nie z braku miłości. Firuze targana mieszanymi uczuciami, nadal podąża w stronę odkrycia zagadki jej ojca. Z kolei Ayaz nie wie, ile razy będzie musieć jeszcze poświęcić swoją miłość i imię czyjegoś dobra. Jak zakończy się ten burzliwy związek? Czy Firuze i Ayaz będą na zawsze razem? Jak rozwiąże się śledztwo Firuze w sprawie ojca, oraz czy ten wyjdzie na wolność? Tego wszystkiego dowiesz się, śledząc losy bohaterów nowego tureckiego serialu online.

Obsada serialu Zemheri (“Arktyka uczuć”)

W rolach głównych zobaczymy Ayça Ayşin Turan jako Firuze, oraz Alperena Duymaz jako Ayaz. W postać Erana wciela się Caner Cindoruk. Z kolei Berraki zagrała Hazal Filiz Küçükköse. Za reżyserię odpowiedzialna jest królowa tureckich seriali – Halil Saral. Wszystkie seriale, które wyszły spod jej ręki, stały się światowymi hitami. Mająca swój własny, rozpoznawalny styl Halil, wyreżyserowała m.in.: “Kara Sevda” i„Aşk-ı Memnu”. Teraz zabrała się za stworzenie kolejnego swojego dziecka – Zemheri. Co z tego wyszło? Przekonaj się, oglądając Arktykę uczuć na CDA.

Zemheri (“Arktyka uczuć”)- nowy serial online na CDA

W lipcu 2019 roku rozpoczeły się prace nad nowy serialem. Nowy turecki serial Zemheri (“Arktyka uczuć”), którego reżyserem jest Hilal Saral, został wyprodukowany na zlecenie Ay Yapim. “Arktyka uczuć” miała swoją premierę w styczniu 2020 roku. Odcinki zostały wyemitowane w tureckiej telewizji na kanale Show TV. Pierwszy sezon Zamheri składa się z 10 odcinków. Już dziś obejrzysz je wszystkie na platformie CDA. Lektor polski gwarantowany.

Prawdziwy tytuł filmu Zemheri
First air date Jan. 15, 2020
Last air date Jan. 15, 2020
sezon 1
Odcinki 1
Udostępnij0

Podobne tytuły

Watchmen [2019] – Online
Amerykańscy Bogowie [2017] – Online
The Rain [2018] – Online
White House Farm [2020] – Online
Niepowstrzymane [2020] – Online
Prodigal Son [2019] – Online
Leśni złodzieje [2020] – Online
Outer Banks [2020] – Online
Magicy [2015] – Online
Narcos [2015] – Online
Królestwo zwierząt [2016] – Online
The Valhalla Murders [2019] – Online [Lektor PL]

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!