Vagrant Queen [2020] – Online [Lektor PL] - Lektor Polski

Vagrant Queen [2020] – Online [Lektor PL]

Mar. 27, 2020
Twoja ocena 7
7.8 4 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 27, 2020

Creator

Obsada filmu

Paul du Toit isCommander Lazaro
Commander Lazaro

Streszczenie filmu

Vagrant Queen podąża za Elidą, młodą królową – osieroconą wyrzutką, która wymyka się rządowi Republiki, próbując zabić jej królewską linię krwi, zgodnie ze streszczeniem i zwiastunem promocyjnym. Dołącza do niej stary przyjaciel Izaak, który “pojawia się, twierdząc, że jej matka Xevelyn wciąż żyje” i wyrusza na poszukiwania z pomocą nowego sojusznika Amae. Będą musieli współpracować, by odnaleźć i uratować rzekomo żywą matkę Elidy, udaremniając jednocześnie “śmiertelnego wroga z jej dzieciństwa, komandora Lazaro”.

Vagrant Queen online – fabuła serialu z lektorem polskim Vagrant Queen

Niegdyś była królową, teraz Elida jest osieroconym wyrzutkiem, który włóczy się po galaktyce, szukając nagich potrzeb. Ponieważ żołnierze rządu Republiki szukają krwi Elidy, jest ona zawsze na palcach u nóg. Jej stary wolny wróg Isaac składa jej wizytę, twierdząc, że jej matka Xevelyn, zabita przez wroga Elidy od dziecka, komandor Lazaro, nadal żyje.
Elida ma umiejętności ulicznego maniaka i bojownika na potrzeby misji, a Isaac posiada umiejętności przetrwania. Wciąż brakuje im kogoś biegłego w pracy z silnikami pojazdów i innymi maszynami. Poznają Amae, mechanika, i razem z trio wyruszają na misję ratowania matki Elidy z jej dawnego królestwa. Czyniąc to, Elida musi zmierzyć się z głodnym władzy psychopatą, komandor Lazaro, i jego armią maniaków, którzy niestrudzenie starają się wytropić ją na jej linii krwi.

Serial Vagrant Queen z polskim lektorem jest na bazie komiksu

Stworzony przez Jema Garrarda i oparty na serii komiksów z Vault Comics, pierwszy sezon 10 epizodów został stworzony przez kobiecy zespół pisarzy i reżyserów. Bohaterka jest opisana jako “była królowa stała się padlinożerczynią, która uciekła, odkąd jej tron został skradziony jako dziecko.”
Vagrant Queen CDA lektor pl podąża za Elidą od dziecięcej królowej do osieroconych wyrzutków, zmiatając zdradzieckie zakątki galaktyki, zawsze o krok przed rządem Republiki, by zgasić jej linię krwi. Kiedy pojawia się jej stary przyjaciel Isaac, twierdząc, że jej matka Xevelyn wciąż żyje, wyruszają ze swoim nowym sprzymierzeńcem, Amae, aby zorganizować ratunek, który zabierze ją z powrotem do niebezpiecznego serca jej dawnego królestwa i przeciwko śmiertelnemu wrogowi z dzieciństwa, komendantowi Lazaro.

Aktorzy w Vagrant Queen online

Adriyan Rae uzupełnia obsadę jako Elida, padlinożerca, który odmawia odebrania jej tytułu królowej. Możesz ją rozpoznać po jej pracy w “Światle jak piórko” i “Atlancie”. Dołączając do niej jako jej martwy przyjaciel Isaac to Tim Rozon. Jest znany z występów w “Diggstown”, “Wynonna Earp” i “Schitt’s Creek”. Gwiazda “Spud” Alex McGregor pojawia się jako Amae, wściekły mechanik, który dołącza do Isaaca i Elidy w ich misji. “Maze Runner”: Sława “The Death Cure” Paul du Toit odgrywa postać podstępnego i manipulującego antagonisty, komandora Lazaro.
Colin Moss jako Hath, Clayton Boyd jako Główny Admiralicji, Leon Clingman jako Dengar, Bonnie Henna jako Xevelyn, Vash Singh jako Krob, Steven John Ward jako Chaz, Richard Wright-Firth jako SAO, Carel Nel jako Agent Lloyd i Zak Rowlands jako Drifter.

Przed objęciem głównej roli w nowej serii SyFy, Adriyan wystąpił w roli Peri w Światle Hulu jako Piórko i występował gościnnie w takich programach jak Champaign ILL, American Soul i Brockmire. Fani SyFy prawdopodobnie rozpoznają Tima Rozona z innego programu w sieci, Wynonny Earp, w którym występuje jako Doc Holliday, choć jego kostiumy do obu serii są bardzo różne.
Podczas gdy Wynonna Earp kontynuuje swoją przerwę przed ostatecznym powrotem w 4. sezonie, Earpers może jeszcze cieszyć się Timem w 10. epizodach pierwszego sezonu serialu Vagrant Queen CDA online. Niedawno zagrał także w przeciwległym do Candace Cameron Bure w świątecznym filmie Hallmark Christmas Town w 2019 roku, a także na Diggstown w tym samym roku.

Miejsce akcji serialu z polskim lektorem – Vagrant Queen polski lektor

Międzygalaktyczny serial online Vagrant Queen polski lektor oparty jest na uznanej przez krytykę serii komiksów z Vault Comics, napisanych przez Magdalenę Visaggio i zilustrowanych przez Jasona Smitha. Został on zaadaptowany na ekran przez Jema Garrarda. Dzięki żywym i przykuwającym uwagę wizualizacjom komiksy te budzą spore zainteresowanie wśród fanatyków sci-fi. Wiele osób uważa, że program jest podobny do przebojowych filmów MCU “Guardians of The Galaxy” i “Captain Marvel”.

Vagrant Queen [2020] – Online [Lektor PL]
Vagrant Queen [2020] – Online [Lektor PL]
Prawdziwy tytuł filmu Vagrant Queen
First air date Mar. 27, 2020
Last air date Mar. 27, 2020
sezon 1
Odcinki 5
Udostępnij4

Podobne tytuły

The Third Day [2020] – Online
My Little Pony: Przyjaźń to magia [2010] – Online
HAPPY! [2017] – Online
Altered Carbon [2018] – Online
Przybysze [2019] – Online
Marvel: Legion [2017] – Online
Danger Force [2020] – Online
Śmiertelni [2019] – Online
Naznaczeni [2017] – Online
Gra o Tron [2011] – Online
Snowpiercer [2020] – Online
For All Mankind [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!