[You] Ty [2018] – Online - Lektor Polski

[You] Ty [2018] – Online

Sep. 09, 2018
Twoja ocena 0
0 0 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 09, 2018
2Sezon 2 Dec. 26, 2019
10

Creator

Obsada filmu

Penn Badgley isJoe Goldberg
Joe Goldberg
Jenna Ortega isEllie Alves
Ellie Alves
James Scully isForty Quinn
Forty Quinn
Ambyr Childers isCandace Stone
Candace Stone
Carmela Zumbado isDelilah Alves
Delilah Alves

Streszczenie filmu

Nie masz pomysłu jak spędzić wolny czas? Cierpisz na bezsenne noce albo szukasz pomysłu na udaną randkę? Jest jeden niezawodny sposób by temu zaradzić – seans filmowy. Oczywiście w telewizji nie ma nic co przyciągnęłoby i zatrzymało twoją uwagę na dłużej. Nic się nie martw z pomocą przychodzi platforma CDA, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Fani akcji, scen walki i szybkich samochodów, po wrażliwcy, którzy lubią uronić kilka łez w trakcie seansu i romantyczne dusze spragnione miłości i emocjonujących uniesień lubujące się w komediach romantycznych. A to wszystko online bez wychodzenia z domu, wydawania kasy i stania w kolejkach po bilety do kina. Czy może być lepiej? Oczywiście! Obecny lektor polski ułatwia i uprzyjemnia czas spędzony przed ekranem tłumacząc dialogi praktycznie z każdego języka na świecie. Kiedy już wiesz jak spożytkować swój wolny czas zaczyna się najtrudniejsze zadanie. Wybór produkcji. Na CDA dostępnych jest setki jak nie tysiące możliwości, w tym najnowsze pozycje.

I want YOU

Jednym z bardziej uniwersalnych wyborów może okazać się thriller psychologiczny. Pozycja do pochłonięcia w jeden wieczór, uwierzcie! Wciągająca akcja, wielowymiarowe, genialnie napisane postacie i oryginalna wciąż zaskakująca fabuła. Jednak o czym jest serial? Ta konkretna amerykańska produkcja to luźna adaptacja powieści o tym samym tytule autorstwa Caroline Kepnes. Opowiada o losach całkiem miłego chłopaka – Joe Goldberga – menadżera nowojorskiej księgarni, który o literaturze wie praktycznie wszystko, a jeszcze więcej o odnawianiu zniszczonych starych, nierzadko cennych książek. Przykład chłopaka z sąsiedztwa, uczynny, inteligentny, skromny i niezwykle miły. Pewnego dnia na jego drodze staje piękna, młoda pisarka Guinvere Beck. To spotkanie odmienia życie obojga. W jednej chwili Joe uświadamia sobie, że poznana dziewczyna to TA jedyna, miłość jego życia i postanawia zdobyć jej serce. Inteligencja i operatywność we współczesnym internetowym świecie pomagają mu z pomocą mediów społecznościowych zebrać jak najwięcej informacji o ukochanej, również tych najbardziej intymnych. Tak zaczyna się niebezpieczna walka o miłość. Jak się okazuje z pozoru przyjazny Joe posiada drugą stronę – diabelską, egocentryczną – okazuje się, że przed nami stoi dobrze grający socjopata. Zaczyna śledzić, wykorzystywać informacje, manipulować o sterować życiem dziewczyny. Jest gotowy pozbyć się każdego kto przeszkodzi mu w zrealizowaniu misternie obmyślonemu planu rozkochania w sobie Guinevere Beck. Stając się jej cieniem, nie powstrzyma się przed odbieraniem życia i usuwaniem niewygodnych osób, które mogą zagrażać jego fantazji. Nie będzie jej odstępował na krok niemal dusząc toksycznym uczuciem.

YOU will be next

Serial do samego końca nie jest oczywisty, zaskakuje widza zmuszając go do snucia najróżniejszych teorii. Dynamika wydarzeń jest zadowalająca serwując widzowi odpowiednie wydarzenia przybliżając go do wielu rozwiązań. Postać Joe jest niewątpliwe hipnotyzująca i pomimo swojej manii zdobywa on sympatię. Jest wielowymiarowy, prezentujący niejedno oblicze swojego charakteru będąc tym samym bliski odbiorcy ukazując iż żaden człowiek nie jest czarno-biały, a właśnie szary. W zależności od sytuacji w jakiej się znalazł i wielu innych okoliczności kształtuje się jego postawa. Główna postać żeńska również z biegiem sezonu daje się poznać od każdej strony co pozwala zrozumieć jej postępowanie. Na wielki plus zasługują aktorzy wcielający się w główne role za stworzenie autentycznej więzi, dzięki której ich postacie wydają się niezwykle realistyczne i jeszcze bliższe w odbiorze. Serial porusza ważny aspekt nowoczesnych technologii i kryjących się za nimi niebezpieczeństw to w końcu z ich pomocą Joe zapanował nad życiem Guinevere Beck. To ważna refleksja iż wystarczy moment by stracić kontrolę nad swoim życiem i prywatnością. Zatem nie zwlekaj i wproś się do życia tych dwojga młodych ludzi by poznać historię ich burzliwej miłości. Cała historia jest dostępna online na platformie CDA gwarantuje, że pochłoniesz ją za jednym razem i nie będziesz mógł doczekać się by obejrzeć kolejny sezon.

[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
[You] Ty [2018] – Online
Prawdziwy tytuł filmu YOU
First air date Sep. 09, 2018
Last air date Dec. 26, 2019
sezon 2
Odcinki 20
Duration 46m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Tiny Pretty Things [2020] – Online
Ramo [2020] – Online
Reprisal [2019] – Online
Godfather of Harlem [2019] – Online
Council of Dads [2020] – Online
Criminal: Deutschland [2019] – Online
The Sinner [2017] – Online
Kraina Lovecrafta [2020] – Online
Curon [2020] – Online
Szkoła dla elity [2018] – Online
Kontra [2010] – Online
The Plot Against America [2020] Spisek przeciwko Ameryce – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!