Transplant [2020] – Online - Lektor Polski

Transplant [2020] – Online

Feb. 26, 2020
Twoja ocena 0
10 2 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 26, 2020

Creator

Joseph Kay
Creator

Obsada filmu

Hamza Haq isDr. Bashir Hamed
Dr. Bashir Hamed
Laurence Leboeuf isDr. Magalie Leblanc
Dr. Magalie Leblanc
Ayisha Issa isDr. June Curtis
Dr. June Curtis
Jim Watson isDr. Theo Hunter
Dr. Theo Hunter
John Hannah isDr. Jed Bishop
Dr. Jed Bishop
Sirena Gulamgaus isAmira Hamed
Amira Hamed
Linda E. Smith isWendy Atwater
Wendy Atwater
Kenny Wong isArnold De Luca
Arnold De Luca
Matthew MacFadzean isOfficer D. Reid
Officer D. Reid
Sugith Varughese isAajay Singh
Aajay Singh

Streszczenie filmu

13-odcinkowy serial rozpoczyna się, gdy Bash, walczący z syryjskim uchodźcą, ratuje wiele osób, gdy ciężarówka wjeżdża do ruchliwej ulicznej kawiarni. Bohater wykorzystuje swoje umiejętności i instynkty wojenne. Serial następnie śledzi losy Basha, człowieka z nieuchwytną przeszłością, gdy dołącza do zespołu lekarzy, aby znaleźć sobie miejsce w nowym szpitalu i kraju. Dramat ten łączy w sobie nowoczesną opowieść o imigrantach z zespołową procedurą medyczną.

Ten serial online zatytuowany “Transplant” został stworzony i napisany przez Josepha Kaya (Frontier) i wyprodukowany przez Jocelyn Deschenes, Bruno Dube, Virginia Rankin, Jeremy Spry i Tara Woodbury.

Serial – ciekawy serial online – “Transplant”

Osiem lat temu Frankie Bell (Claire van der Boom) umierał na przewlekłą niewydolność nerek, ale otrzymał drugą szansę na życie dzięki dawcy i doskonałemu, zapalonemu lekarzowi. Teraz zaczyna swój pierwszy dzień jako młodszy lekarz na rotacji nerek, pracując pod kierunkiem Chada Bergera (Owen Teale), lekarza, który uratował jej życie.

W tym samym czasie, najlepsza przyjaciółka Frankiego, Lou (Andrea Demetriades), rozpoczyna rotację chirurgiczną, próbując włamać się w teren, zaimponować bezwzględnym starszym chirurgom i pokazać, że ma to, co trzeba.

Serial z lektorem pl został stworzony przez weteranów telewizyjnych Kris Wild i Michael Miller, wraz z Mel Hill, lekarzem z Sydney i biorcą przeszczepu, który zainspirował serial.

Jak został stworzony ten serial online bez limitu? Transplant to wciągający serial

Jeff Wachtel, prezes NBCUniversal International Studios, powiedział: “Dzięki The Transplant CTV stworzył serię, która łączy dramaturgię z wysokim napięciem z bardzo osobistą podróżą po świecie. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Mike’em i jego zespołem, która pozwoli nam wyprodukować coś specjalnego dla rynku kanadyjskiego i nie tylko”.

Dzięki uniwersalnym tematom, takim jak współczucie, odwaga i nadzieja, ten fascynujący serial wkracza na scenę dramatów medycznych, które z pewnością połączą się nie tylko z telewizyjnymi widzami w Kanadzie, ale z widzami na całym świecie – dodał Mike Cosentino, prezes Content and Programming, Bell Media.

Serial poruszający tematykę medyczną online – Transplant

Jednym z kluczowych problemów, z jakimi borykają się chirurdzy, jest niedobór oddawanego serca. Przeciętnie, powiedziano nam, że pacjenci muszą czekać 1200 dni, zanim znajdziemy mecz. Łysa prawda jest taka, że aby ktoś mógł mieć przeszczepione serce, ktoś inny musi umrzeć.

To było druzgocące widzieć takich ludzi jak 56-letni Joe czekający na jedną rzecz potrzebną do przedłużenia jego życia. “Mam dwójkę dzieci, które, mam nadzieję, będą miały własne dzieci”, powiedział.

Mamy tendencję do myślenia o sercu jako w jakiś sposób integralnym elemencie naszej osobowości. Ale to pokazało, że to nic innego jak organ. Zobaczenie dziewięcioletniego Maxa opiekującego się w deszczu w tygodniach po udanym przeszczepie serca było dla większej liczby z nas wezwaniem do zgłoszenia się do donacji – to szansa, by w śmierci dać życie”.

Niezwykle aktualna fabuła – serial online na czasie

Transplant serial online jest aktualnym dramatem, który w subtelny sposób porusza jedną z najistotniejszych kwestii naszych czasów: kwestię imigracji i uchodźców – powiedziała Jocelyn Deschenes, przewodnicząca i założycielka Sphère Média Plus. Zainspirowało nas wielu syryjskich konsultantów, którzy podzielili się z nami swoimi historiami.

Trzeba przyznać, że Transplant to kawał dobrego kina, trzymającego w napięciu.

“TRANSPLANT jest emocjonalną, mocną i terminową serią z sercem; doskonale wpisuje się w dzisiejsze realia.

Serial lektor pl – doskonały scenariusz – Transplant

Cykl jest tworzony i pisany przez Josepha Kaya (THIS LIFE, FRONTIER), który również pełni rolę showrunnerki. Producentami wykonawczymi są Jocelyn Deschênes, Bruno Dubé, Virginia Rankin, Jeremy Spry i Tara Woodbury z Sphère Média Plus. Seial bez limitu TRANSPLANT jest produkowany przy udziale Canada Media Fund i Bell Fund. Wszystkie prawa do dystrybucji są obsługiwane przez NBCUniversal.

Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Transplant [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Transplant
First air date Feb. 26, 2020
Last air date Feb. 26, 2020
sezon 1
Odcinki 13
Duration 43m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Czarne lustro [2011] black mirror – Online
Another Life [2019] – Online
Locke & Key [2020] – Online
Ania, nie Anna [2017] – Online
Odpowiednik [2017] – Online
Kapitan Jastrząb [2018] – Online
Mary Kills People [2017] – Online
Wikingowie [2013] – Online
The Expanse [2015] – Online
Hologramowa miłość [2020] – Online
Atypowy [2017] – Online
Cherish the Day [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!