The Circle Brasil [2020] – Online - Lektor Polski

The Circle Brasil [2020] – Online

Mar. 11, 2020
Twoja ocena 0
0 0 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 11, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Streszczenie filmu

The Circle: Brazil (Netflix) to, powiedzmy to wprost, brazylijski spin-off z amerykańskiego remake’u brytyjskiego reality-tv show; recenzowałem remake’a, który został wydany na początku tego roku i ogłosiłem go “fascynującym eksperymentem społecznym”. Wciąż tak uważam, a może jeszcze bardziej teraz. To klaustrofobiczny i niejasno dystopijny spin na odtwarzanym formacie, który czuje się, szczególnie w tej wersji, jak gdyby wyciągnął z tego pewne wnioski i stał się jeszcze bardziej rozrywką dla winnych, która przynajmniej szczyci się autentycznie intrygującymi pomysłami i osobowościami.To bardzo absorbujący serial z lektorem, imponujące rality-show online bez limitu.

The Circle Brazil – imponujący spin-off

Nakręcony w tym samym apartamentowcu, co poprzednie wersje, The Circle: Brazil zaopatruje go w ten sam rodzaj archetypów, tylko bardziej obcojęzyczne wersje. Najciekawsza koncepcja pokazu, która polega na tym, że po wejściu na stronę zawodnicy mogą wybrać, czy chcą założyć profil online jako oni sami, czy jako sum, pozostaje tutaj; dwóch graczy, Rob i Paloma, prezentują się jako alter ego.

Serial online prezentujący zderzenie osobowości

Różne osobistości wszystkie sloty dość schludnie do szerokich ról i zwykły proces robienia pierwszych wrażeń i nieśmiałych sojuszy wynika, a w pewnym momencie podczas tego procesu zaczynasz zdawać sobie sprawę, że ten gang jest bardziej interesujące, że ich amerykańscy koledzy. To subtelna rzecz, a format pokazu pozostaje w dużej mierze niezmieniony, poza kilkoma poprawkami, ale to większe poczucie pewności siebie, zarówno co do samej idei, jak i osobowości, które przestrzegają jej dziwnych zasad, pomaga uczynić ten spin-off nie tylko wart zachodu, ale prawdopodobnie lepszy od swojego poprzednika.

Odniesienia kulturowe w The Circle Brazilia

Napisy i mnóstwo odniesień kulturowych może nie trafić do międzynarodowego tłumu, ale jest prawdopodobne, że ścisłe trzymanie się tego, co zawsze działało w The Circle, uczyni takie rzeczy drobnymi przeszkodami dla tych, którzy z jakiegoś powodu chcą się ponownie zalogować. The Circle: Brazylia daje im kilka przekonujących. Wciąga bez reszty. Serial online z lektorem od którego nie będziesz mógł się oderwać The Circle: Brasilia serial online z lektorem to brazylijski program Reality-TV (2020). Giovanna Ewbank jest główną postacią serialu The Circle: Brazil TV Series (2020). The Circle Brasil to rzeczywistość, którą zawsze chciałeś oglądać i nawet nie wiedziałeś. ludzie, ma już The Circle of the USA na Netflix i jest to MTT BOM, sprawdź to.

The Circle na Netflix zamierzał zrzucić brazylijską wersję na amerykański serwis Netflix z angielskimi napisami dla nas. Cel jest taki sam jak w przypadku wersji amerykańskiej i brytyjskiej. The Circle serial bez limitu jest absurdalny, dobry i uzależniający. The Circle: Obsada brazylijska: Giovanna Ewbank. The Circle: Brazylia Data premiery: 11 marca 2020 (Brazylia). Koło: Epizody brazylijskie. Nie traćcie czasu, Krąg Netflix może grać. To było tak udane, że krąg Brazylia zadebiutuje teraz.

Na czym dokładnie polega serial, tv show online The Circle: Brasil?

W tym konkursie popularności w mediach społecznościowych, gracze online próbują flirtować, łączyć się i sumić, aby zdobyć nagrodę w wysokości 300.000 R$. Wybuchowe osobowości uczestników i chemia razem sprawiają wielką frajdę podczas oglądania. To idealny program do samokwarantanny, ponieważ każdy uczestnik jest odizolowany w swoim mieszkaniu i może komunikować się tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas gdy pokaz pokazuje wspaniałe ujęcia otwarcia Rio i São Paulo, zawodnicy mieszkają w tym samym apartamentowcu w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii, w którym odbyły się amerykańskie i brytyjskie edycje The Circle. Gracze pochodzą z różnych miejsc w Brazylii. Różnorodność akcentów, kolorowy slang, żargon tekstowy oraz regionalne odniesienia kulturowe sprawiają, że The Circle jest doskonałym wyborem dla osób uczących się języka. The Circle Brasil tv show online free to doskonała rozrywka na długie godziny.

The Circle Brasil [2020] – Online
The Circle Brasil [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu The Circle Brasil
First air date Mar. 11, 2020
Last air date Mar. 11, 2020
sezon 1
Odcinki 4
Udostępnij0

Podobne tytuły

Fastest Car [2018] – Online
The Real Housewives of Beverly Hills [2010] – Online
런닝맨 [2010] – Online
The Crystal Maze [2020] – Online
Street Outlaws [2013] – Online
Terrace House: Tokyo 2019-2020 [2019] – Online
In a Man’s World [2019] – Online
Modni i modniejsi [2020] – Online
The Funny Dance Show [2020] – Online
Spy Games [2020] – Online
Girl Scout Cookie Championship [2020] – Online
Love is Blind [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!