Spides [2020] – Online - Lektor Polski

Spides [2020] – Online

Mar. 05, 2020
Twoja ocena 0
0 0 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 05, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Streszczenie filmu

Ośmioczęściowa seria zostanie uruchomiona na kanale NBC Universal International Networks w Wielkiej Brytanii, Francji, Iberii, Niemczech, Ameryce Łacińskiej, Polsce, Rumunii, na Bałkanach, Bliskim Wschodzie, w Afryce, Australii i Brazylii pod koniec 2019 roku. Hentschel gra Hawkman’a w Arrowverse i gwiazdy naprzeciwko Steve’a Carell’a w Welcome to Marwen, wydany 21 grudnia.

Akcja serialu online Spides z lektorem pl

Akcja rozgrywa się we współczesnym Berlinie, Spides podąża za Norą, graną przez Sellers, młodą kobietę, która po zażyciu tajemniczego narkotyku budzi się ze śpiączki bez pamięci o swoim poprzednim życiu. Hentschel wciela się w miejscowego detektywa policji Davida Leonharta, a Kasumba w swoją partnerkę Nique Navar, która poluje na ten narkotyk w związku z dziesiątkami zaginionych nastolatków. Kiedy Nora zaczyna odkrywać, co się z nią stało, zaczyna rozwikłaniać spisek kosmitów, którzy używają syntetycznego narkotyku do infiltracji ludzi, by użyć go jako ciała gospodarza. Im więcej prawdy Nora odkrywa, tym bardziej ujawnia swój własny mroczny sekret: jest kluczem do inwazji, z którą walczy.

Trochę o produkcji – Spides serial online bez limitu

Autorami serialu online Spides są Rainer Matsutani, Eckhard Vollmar, Peter Hume, Carola Lowitz i Mark Wachholz, a producentami są Katapult Filmproduktion i Red Sun Films we współpracy z Palatin Media, która zajmuje się również dystrybucją serii. Nevision, Aventin Film i Baby Giant Hollyberg są koproducentami serialu, który jest obecnie produkowany w Berlinie.

“Jako thriller science fiction ze skrętem, serial online Spides będzie obcy naszym kanałom Syfy na całym świecie”, powiedział Steve Patscheck, EVP International Programming, NBCUniversal International Networks. “Umieszczamy fanów gatunku sci-fi w centrum wszystkiego, co robimy, włączając w to zdobywanie i kuratorowanie fascynującej gamy programów, które rezonują z widzami z każdego zakątka globu”.

“Mieliśmy ogromne szczęście, że udało nam się skompletować tak doskonały zespół zarówno przed, jak i za kamerą z taką gwiazdorską obsadą, jak Rosabell, Falk, Florencja, Damian i Désirée” – dodał Bernd Schlötterer, dyrektor generalny Palatin Media i Executive Producer.

Poprzeczka w przypadku serialu z lektorem Spides jest ustawiona bardzo wysoko – czy twórcy podołali oczekiwaniom?

Niemniej jednak, poprzeczka jest wysoka, ponieważ aby móc wnieść coś nowego lub przynajmniej ekscytującego do tematu “obcych wykluwających się do ludzkich ciał” na poziomie seryjnym, można teraz śmiało nazwać go wyczynem. Tutaj jest to jeden z tych, których twórcy w dużej mierze nie osiągają. W pierwszych trzech odcinkach “Spides” to ponuro meandrujące dziecko zombie, które żywi się licznymi utworami science fiction i horroru, ale prawie nigdy nie łączy ich w całość wartą zobaczenia.

Kamieniem węgielnym sporu jest studentka Nora (Rosabell Laurenti Sellers), która po dwóch tygodniach budzi się ze śpiączki. Nie wie, kim jest, ale prawdopodobnie ma dwoje troskliwych rodziców, wcielających się w Francisa Fultona-Smitha i Désirée Nosbuscha, a także nieokrzesanego, ale ciągle żartobliwego młodszego brata. Nora nie budzi się w szpitalu, ale w instytucie neurologicznym tajemniczej dr Bridget Herter (Susanne Wuest), która już jako dziecko zajmowała się Norą, gdy miała napady padaczkowe. Nora nie jest też obca charyzmatycznej pielęgniarce Peterowi (Lion-Russell Baumann) – oboje mieli już wcześniej niezobowiązujący romans, ale Nora nie ma o nim pamięci. Piotr jest tym, który daje jej dobre i w tajemniczych

Trochę fabuły – Spides serial online

Podczas gdy Nora wraca do swojego dawnego życia, śledczy David Leonhart (Falk Hentschel, “Legendy o jutrze”) i Nique Navar (weteran “Tatortu” Florence Kasumba) tropią nowatorski narkotyk “Blis”, który od dłuższego czasu zalewa życie nocne Berlina. Kiedy David w końcu odkrywa kuchnię z narkotykami w wagonie kolejowym, zostaje dość gwałtownie odsunięty od sprawy. Nieco później Nique opowiada mu o licznych przypadkach zaginięć osób w środowisku narkotykowym, w których nastolatki zniknęły bez śladu, a następnie pojawiły się ponownie z zupełnie innym charakterem.

Prawdziwy tytuł filmu Spides
First air date Mar. 05, 2020
sezon 1
Odcinki 7
Duration 47m
Udostępnij1

Podobne tytuły

Pandora [2019] – Online
Smoczy książę [2018] – Online
青の祓魔師 [2011] – Online
Dragon Ball GT [1996] – Online
Raising Dion [2019] – Online
My Little Pony: Przyjaźń to magia [2010] – Online
Motherland: Fort Salem [2020] – Online
Snowpiercer [2020] – Online
Dobre Miejsce [2016] – Online
HAPPY! [2017] – Online
Onisciente [2020] – Online
Jeźdźcy smoków [2012] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!