Plunderer [2020] – Online - Lektor Polski

Plunderer [2020] – Online

Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 09, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Ozawa Ari isLinn May (voice)
Linn May (voice)
Nakajima Yoshiki isLicht Bach (voice)
Licht Bach (voice)
Aoi Ichikawa isPele (voice)
Pele (voice)
Shizuka Itou isNana (voice)
Nana (voice)
Honizumi Rina isHina (voice)
Hina (voice)

Streszczenie filmu

W postapokaliptycznym świecie zdominowanym przez tzw. “Liczby”, każdy człowiek będzie miał swoją tożsamość naznaczoną własną “Liczbą”, która może określić dowolną liczbę związaną z jego życiem. Niezależnie od tego, czy jest to odległość, czy też ilość komplementów udzielanych im przez innych, ten Hrabia może doprowadzić ich do otchłani, gdy spadnie do zera.

W roku 305 kalendarza Althei Hina odziedziczyła po matce, której Hrabia zdeprecjonował do zera, misję poszukiwania legendarnego Czerwonego Barona. W swojej przygodzie spotyka na wpół zamaskowanego szermierza o imieniu Licht Bach, który próbuje ukryć swoją tożsamość, gdyż jest znany jako degenerat za to, że ma niewiarygodnie niskiego Hrabiego.

Plunderer – seral online z lektore pl – o czym jest?

Na tym świecie, ciało każdego jest oznaczone numerem. Ta liczba może oznaczać wszystko, np. ile kilometrów przejechałeś lub ile osób powiedziało, że twoje jedzenie jest smaczne. Jeżeli uda ci się wykonać jakieś zadanie, to zdobędziesz punkt, jeżeli nie uda ci się, to stracisz jeden. Jeśli twoja liczba osiągnie zero, zostaniesz wciągnięty w przepaść. Pięć lat temu matka Hiny była jedną z tych nieszczęśliwych osób, które trafiły do zera, ale zanim umarła, dała Hinie tajemniczą kulę i zleciła jej odnalezienie legendarnego asa.

Główny bohater serialu CDA Plunderer

Richto jest w dużej mierze bohaterem serialu Plunderer online i najciekawszą postacią w serialu. Na przykład jest legendarnym Czerwonym Baronem oraz najwyraźniej psychicznie niezbyt zdrowym. Maski i przebrania Richto są tym, co jest najbardziej interesuje. Nikt się na nich też nie nabierze, więc są bezużyteczni. Pod maską jest jednak jak inny człowiek, co jest intrygującą częścią.
O ile Richto jest interesujący, o tyle on sam jest naprawdę zagubiony. Ma w sobie zbyt wiele wątków: bohatera, zboczeńca, zabójcę, byłego złoczyńcę, itd. Proste jest najlepsze w tego typu historiach, ale najwyraźniej Richto jest głównym bohaterem i największym orężem fabularnym. Jest również obezwładniony od początku, co jest irytujące w tych okolicznościach.

Coś, czego oczekujemy – Plunderer online

Nadchodząca adaptacja anime Plunderer ze stycznia 2020 roku, oparta na mandze o tym samym tytule autorstwa Suu Minazuki, ujawniła więcej postaci i ich obsadę.

Wcześniej ogłoszono, że głównego bohatera Licht Bacha zagłosują Yoshiki Nakajima, a bohaterkę Hina Rina Honnizumi. Dziś przynosimy Wam ilustracje postaci i dodatkowych członków obsady! Do obsady dołączają Ari Ozawa jako Lyne Mei, Aoi Ichikawa jako Pere, Yuichiro Umehara jako Jail Murdoch oraz Shizuka Ito jako Nana.

Plunderer serial CDA z lektorem polskim, a sprawa traktowania kobiet

Obsługa fanów, seksualizacja postaci (zwłaszcza kobiecych), jest powszechna w animacjach. Tam, gdzie ten pozostawia zły gust, to wtedy, gdy postacie męskie narzucają się różnym postaciom kobiecym. W pierwszych kilku odcinkach Hina, jedna z głównych postaci kobiecych, nogi są regularnie wymuszane przez mężczyzn i “mistyczne ręce”, aby zobaczyć hrabiego, który siedzi wewnątrz jej górnego uda. Hina jest naszkicowana w krótkiej spódnicy, a nie sposób nie zauważyć podtekstów seksualnych. Jej reakcje na ich niestosowny dotyk to wstyd, przerażenie i strach.

Jednym z głównych sprawców jest sam bohater, Licht Bach. Widzi się go, jak mocno popycha twarz blisko krocza Hiny, podczas gdy ona próbuje go odepchnąć. Powaga tej sceny zostaje rozbrojona poprzez pokazanie wielu kobiet bijących go potem w górę – w kreskówkowym stylu. Później każe innej głównej kobiecie obmacywać górne nogi, tylko po to, by dalej obmacywać jej majtki. Jego ręce są rysowane pod jej spódnicą poruszają się, gdy ona próbuje go zatrzymać. Widziana jest, jak krzyczy, każąc mu przestać jej dotykać. Wszystkie jej przyjemności padają na głuche uszy, gdy jej męski oficer stoi i patrzy, znudzony. To on również zasugerował, aby Licht obmacywał jej majtki, prosząc jednocześnie, aby pozwolił Lichtowi dotknąć jej w sposób, który czyni ją niewygodną. Jego rozumowanie: będzie to “praca charytatywna” :/ Cała scena jest przedstawiona jako “zabawna”, “niewinna” i “normalna”.

Plunderer [2020] – Online
Plunderer [2020] – Online
Plunderer [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu プランダラ
First air date Jan. 09, 2020
Last air date Jan. 23, 2020
sezon 1
Odcinki 24
Duration 24m
Udostępnij1

Podobne tytuły

Kraina Lovecrafta [2020] – Online
Księga czarownic [2018] – Online
DC: Krypton [2018] – Online
Przybysze [2019] – Online
Wodogrzmoty Małe [2012] – Online
Marianne [2019] – Online
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban [2020] – Online
She-Ra i księżniczki mocy [2018] – Online
Orville [2017] – Online
Wojna światów [2019] – Online
Bob’s Burgers [2011] – Online
The Originals [2013] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!