Niepowstrzymane [2020] – Online - Lektor Polski

Niepowstrzymane [2020] – Online

Feb. 28, 2020
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 28, 2020

Streszczenie filmu

Niepowstrzymane(Desenfrenadas) – przezabawna i inspirująca podróż

Niepowstrzymane to historia trzech przyjaciółek na całe życie, które pragną uciec od swojego przeciętnego i niezadowalającego życia na dwa dni do Oaxaca. Zanim trójka zdąży zapiąć pasy bezpieczeństwa, poznają „psychopatkę”, która trzyma broń, zmuszając do zabrania jej ze sobą. W związku z tym, że czwarty członek niekonwencjonalnego „zespołu dziewcząt” został wrzucony do miksu, związek trio jest wystawiany na próbę. Trio zdaje sobie sprawę, że bez nich świat wciąż się obraca, gdy dowiadują się, co to znaczy żyć i być sobą.

O czym jest serial Niepowstrzymane?

Serial online Niepowstrzymane jest kreatywny i porywający, seria przyjęła formułę dojrzewania i przewróciła ją na głowę. To nie jest urocza i słodka historia, Niepowstrzymane nie polega na tym, że grupa backpackersów zapisuje listę osiągnięć lub wrzuca selfie na Instagram. Serial przepełnia serce i dusza bohaterek zwłaszcza, gdy kobiety wychodzą poza swoją strefę komfortu, aby zmierzyć się z własną niepewnością i wzmocnić swój charakter. Każdy widz może być pewny, że Niepowstrzymane to serial o dziewczynach jakiego jeszcze nie było – kierunek fabuły, scenariusz i narracja są oryginalne, i wyróżniają się na tle innych seriali.

Co zobaczymy w Niepowstrzymanych?

Serial lektor polski jest niezwykle różnorodna pod względem tematów, z którymi próbuje się zmierzyć – od złamanego serca i zauroczenia po tematy związane z utratą bliskiej osoby i żałobą. Niepowstrzymane skupia się na seksualności, feminizmie, wizerunku ciała, pewności siebie, zaufania oraz wiele więcej. Ta lista może wydłużyć się jeszcze o kilkanaście zagadnień. Scenarzyści serialu online ukazują różne tematy bez obawy o powagę i konsekwencje zbliżania się do tak poważnych tematów. Mimo to, serial Niepowstrzymane jest zabawny, inteligentny i dowcipny, przenosząc chwile dramatu i tragedii do prawdziwego świata.

Obsada Niepowstrzymanych

Warto przyjrzeć się z bliska obsadzie nowego serialu na CDA. W rolę Very wcieliła się Tessa Ia, dziennikarka modowa, która zmaga się z nieudaną próbą awansu oraz z otwartym „związkiem” z niezaangażowanym DJ-em. Vera jest odpowiedzią Netflix na postać Emmy Robert w Scream Queens; pomyśl o modzie, okularach przeciwsłonecznych i nieustępliwym zuchwalstwie. Ia jest postacią zdumiewającą, wprowadzając pewną finezję. Ia chce się desperacko dopasować do ideałów jej pokolenia – niestety te dopasowanie często jest żałosną próbą bez happy endu. Natomiast Carlota, grana przez Lucię Uribe mieszka nadal w domu ze swoimi rodzicami, którzy zdecydowanie odbiegają od jej ideału rodziców. Następną bohaterką jest Uribe, która jest wyjątkowo urzekająca, a jej szczerość i unikalne poczucie charakteru nadając autentyczny charakter serii Netflixa (już teraz dostępny lektor polski). Ponadto, warto zauważyć postać Rocío, która jest grana przez Bárbara López. Rocío cierpi z powodu presji ze strony ojca, aby zostać kolejnym wiodącym neurochirurgiem. Jest to wyniszczające oczekiwanie, które zmusza ją do porzucenia wszystkich dotychczasowych obowiązków. Ostatnią postacią wartą uwagi jest Marcela, którą gra Coty Camacho. Camacho przedstawia potężną i nieustępliwą postać, która postanawia zdecydowanie podróżować autostopem w nadziei lepszego życia.

Dlaczego warto zobaczyć Niepowstrzymane?

Niepowstrzymane zachęca widzów do rozbicia różowych okularów i zobaczenia świata takim, jaki jest naprawdę. Serial jest inspirujący, wciągający jak i również pełen szczerości i współczucia. Niepowstrzymane to godny uwagi serial online, który jest nasiąknięty sympatycznymi i dowcipnymi dialogami, a publiczność rozkoszuje się empatią i pasją, podczas wypaczonej podróży odkrywania siebie. Serial również opowiada o przyjaźni, kobiecości i wszechstronnym wsparciu. Jest to historia o dojrzewaniu, która sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i doceniać małe rzeczy w życiu. Niepowstrzymane to serial doskonale przemyślany od kostiumów, ścieżki dźwiękowej i zdjęć po scenariusz, profile postaci i narrację – nie można nie lubić tego serialu.

Niepowstrzymane [2020] – Online
Niepowstrzymane [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Desenfrenadas
First air date Feb. 28, 2020
Last air date Feb. 28, 2020
sezon 1
Odcinki 10
Duration 40m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Leśni złodzieje [2020] – Online
Szkoła dla elity [2018] – Online
Feel Good [2020] – Online [Lektor PL]
Wojownik [2019] – Online
Ucieczka [2020] – Online
Ramo [2020] – Online
Prodigal Son [2019] – Online
The Plot Against America [2020] Spisek przeciwko Ameryce – Online
東京喰種トーキョーグール [2014] – Online
Pose [2018] – Online
Rise of Empires: Ottoman [2020] – Online
A Confession [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!