Mirage [2020] – Online - Lektor Polski

Mirage [2020] – Online

Feb. 17, 2020
Twoja ocena 0
0 0 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 17, 2020

Creator

Obsada filmu

Marie-Josée Croze isClaire Kohler
Claire Kohler
Clive Standen isGabriel Taylor
Gabriel Taylor
Hannes Jaenicke isLukas Kohler
Lukas Kohler
Shawn Doyle isDoug Marsh
Doug Marsh
Jeanette Hain isBirgit Rubach
Birgit Rubach

Streszczenie filmu

Podzielony na dwa odrębne okresy czasu i chwalący się nieprzewidywalną historią, hiszpański serial online Mirage jest ciekawym i dobrze napisanym thrillerem sci-fi. Z wystarczającą ilością zakrętów i zwrotów po drodze i empatycznym bohaterem u steru, Mirage CDA dobrze radzi sobie z prowadzeniem swojej intrygi przez cały 2-godzinny czas trwania.

Mirage z lektorem polskim – zarys fabuły

Historia zaczyna się 9 listopada 1989 roku, kiedy to 12-letni chłopiec ćwiczy gitarę, nagrywając się w telewizji. W momencie, gdy kończy się 72-godzinna burza, Nico jest świadkiem straszliwej zbrodni po drugiej stronie ulicy, a gdy biegnie na zewnątrz, by się jej przyjrzeć, zostaje potrącony przez samochód. Z niecierpliwością czekamy na 9 listopada 2014 roku, a Vera i jej rodzina nie mogą się doczekać wspólnego spędzenia życia w tym samym domu, w którym kiedyś mieszkał Nico. Gdy dziwna 72 godzinna burza zaczyna się ponownie, Vera dowiaduje się więcej o chłopcu i jakoś udaje jej się komunikować z nim przez telewizor za pomocą starych kaset, które nagrał.

Rozwinięcie Mirage bez limitu lektor pl

Z tego miejsca, historia naprawdę nabiera tempa, jak Vera ostrzega Nico odchylając się na zewnątrz, a następnie ratuje go przed jego śmiercią. Kiedy Vera budzi się następnego dnia, znajduje się w równoległym wszechświecie, w którym jej życie zostało wywrócone do góry nogami i to, co kiedyś znała, teraz odległe wspomnienie – w tym jej córka. Następstwem tego jest desperacka walka Very o powrót do dawnego życia i cofnięcie zmian, które spowodowała.

Serial z lektorem z konsekwentna historią

W większości przypadków serial Mirage online dobrze radzi sobie ze swoją historią, a włączenie równoległego wszechświata dobrze wzmacnia alienację, którą Vera czuje w całym filmie. Chwile te przeplatają się również z fragmentarycznymi wspomnieniami z jej dawnego życia, a w miarę jak zaczyna się dowiadywać o tym, co się wydarzyło, w filmie pojawia się celowe poczucie pilności. Wszystko to zmierza ku kulminacyjnemu finałowi, ujawniając po drodze zaskakujące zakręty.

Stylistycznie serial Mirage online lektor pl dobrze sobie radzi i jest tu kilka naprawdę ładnych scenografii, w których migające światła częściowo przenikają przez film. Jednak w większości przypadków Mirage korzysta z wielu stałych ujęć, zachowując ostrość na Vera, jako kobiecie zirytowanej, uwikłanej w ten wiatr nieznanego.

Akcja Mirage lektor pl jest jednak trochę powolna, ale warto odbyć tę podróż. Idea równoległego wszechświata może nie jest do końca oryginalna, ale jest opowiedziana na tyle oryginalnie i sprytnie, by zachować tę jedną nieprzewidywalną i przyjemną. Być może nie jest to najlepszy thriller sci-fi na świecie, ale jest to jeden z lepszych thrillerów, które sprawiają, że warto go obejrzeć.

Koreański serial thriller online

Mirage jest teraz nowym thrillerem science fiction w Netflixie. Film pochodzi z Hiszpanii (org. tytuł Durante la tormenta) i trwa nieco ponad 2 godziny. Co prawda, czas ten jest trochę za długi, ale szczerze mówiąc, nie miałem nic przeciwko temu.

Tak jak w przypadku thrillerów z Korei Południowej, czas zawsze poświęcany jest na budowanie postaci i relacji, aby kontynuować historię. Nie mam z tym żadnego problemu, ponieważ czuję, że pozwala to widzom wejść w fabułę. Podczas gdy Mirage serial jest zdecydowanie thrillerem, inne gatunki to sci-fi i dramaturgia. Fabuła przypomina nieco Frequency (2000), która również została przekształcona w serial telewizyjny, ale z kilkoma nowymi zwrotami akcji.

Cudowna obsada Mirage

Bez względu na to, czy znasz hiszpańskie filmy, czy nie, z pewnością powinieneś cieszyć się obsadą gwiezdnych hiszpańskich aktorów. A jeśli oglądałeś już kilka wspaniałych hiszpańskich filmów, to rozpoznasz całkiem sporo z nich. Gwiazdą serialu Mirage jest Adriana Ugarte, która portretuje Verę Roy. Pośrednio kończy ona w dwóch równoległych światach, które nieumyślnie stworzyła. Adriana Ugarte jest genialną aktorką, a jej występ w Mirage jest ogromnym powodem, dla którego może się to kiedykolwiek udać. Naprawdę czujesz jej frustrację i złamane serce. Chino Darín jest jak hiszpańska (a raczej argentyńska, bo urodził się w Buenos Aires) wersja wspaniałego Roberta Sheehana. Ostatnio zagrał Klausa w serialu Netflix “The Umbrella Academy”. W mniejszej roli widzimy też Javiera Gutiérreza, który w “El Autor” był dość niesamowity i bardzo intensywny. Wreszcie, mamy jedną z największych gwiazd Hiszpanii, Belén Rueda (El Orfanato), w małej, ale kluczowej roli.

Mirage [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Mirage
First air date Feb. 17, 2020
Last air date Feb. 17, 2020
sezon 1
Odcinki 6
Duration 52m
Udostępnij0

Podobne tytuły

God Friended Me [2018] – Online
Sex Education [2019] – Online
Skylines [2019] – Online
Belgravia [2020] – Online
Briarpatch [2020] – Online
Unorthodox [2020] – Online [Lektor PL]
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban [2020] – Online
All American [2018] – Online
The Forgotten Army – Azaadi ke liye [2020] – Online
Ostre przedmioty [2018] – Online
Zerozerozero [2020] – Online
Another Life [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie: