Love is Blind [2020] – Online - Lektor Polski

Love is Blind [2020] – Online

Feb. 13, 2020
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 12, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Nick Lachey isHimself (Host)
Himself (Host)
Vanessa Lachey isHerself (Host)
Herself (Host)

Streszczenie filmu

“Czy miłość jest ślepa?” – na to pytanie postanowił znaleźć odpowiedź Netflix i stworzył serial, który jednocześnie jest randkowym reality show, Love is Blind.

Na czym polega eksperymentalny charakter serialu Love is Blind?

Ideą za stworzeniem tego serialu był społeczny, “miłosny” eksperyment, mający za zadanie odpowiedzieć na pytanie: “czy miłość jest ślepa?”. Czy można zakochać się w kimś, kogo się nigdy wcześniej nie widziało? Co więcej, zgodzić się spędzić z tą osobą resztę życia? W celu zweryfikowania tego założenia, konieczne było znalezienie młodych Amerykanów, którzy rzeczywiście poszukują miłości i są gotowi ją przyjąć. Osób, którym marzy się małżeństwo i stabilizacja, chętnych na spróbowanie swojego szczęścia w randkowaniu “w ciemno”.

Fabuła serialu Love is Blind

Starannie wyselekcjonowani uczestnicy dostają możliwość zamieszkania w dwóch apartamentach – jednym dla kobiet, drugim dla mężczyzn. Odbierane im są telefony komórkowe, aby nie mieli dystraktorów pochodzących ze świata zewnętrznego, a także żeby nie mogli znajdować rozmówców w mediach społecznościowych bądź utrzymywać jakichkolwiek kontaktów poza sposobem oferowanym przez program. A sposobem tym są specjalne kabiny przedzielone szklaną ścianą, przez którą zupełnie nic nie widać. Dzięki temu mężczyźni i kobiety mogą się ze sobą spotykać, nie mając pojęcia jak wygląda osoba po drugiej stronie ściany. W ten oto sposób mają szansę nawiązać emocjonalną więź, która nie ma nic wspólnego z atrakcją fizyczną. Randkowanie trwa kilka dni, następnie uczestnicy muszą zdecydować czy chcą się komuś oświadczyć, co również robią podczas rozmowy w kabinie, rozdzieleni ścianą. W momencie utworzenia się pary narzeczeńskiej, kolejnym etapem jest pierwsze spotkanie przyszłych małżonków. Od tej pory, kobieta i mężczyzna zaczynają pracować nad swoją relacją w wielu różnych okolicznościach – jadą na wspólne wakacje, wprowadzają się do wspólnego mieszkania, przedstawiają partnera/partnerkę swoim rodzinom, przeżywają swoje wieczory panieńskie i kawalerskie. Czeka ich bardzo wiele – w przeciągu zaledwie kilku tygodni muszą przekształcić więź emocjonalną w więź fizyczną i zdecydować czy przy ołtarzu powiedzą sobie nawzajem “tak”. Serial online Love is blind (w polskiej wersji językowej – Miłość jest ślepa) kończy się ślubami przyrzeczonych sobie uczestników programu.

Dlaczego warto zainteresować się serialem Love is Blind?

Serial ma nietypową formułę, która różni się od większości programów randkowych w telewizji. Trzyma widza w nieustannym napięciu, z niepokojem i nadzieją obserwujemy ulubione pary i kibicujemy ich związkom. Warte zaznaczenia jest, iż uczestnicy Love is Blind nie mają skryptu wypowiedzi, jak to często bywa w programach typu reality – część pytań jest zadawanych w sposób prowokujący do udzielenia ciekawych odpowiedzi, jasne, ale nikt nie narzuca uczestnikom co mają powiedzieć – wszystko w programie jest spontaniczne i odzwierciedla prawdziwe myśli, co pozwala widzowi lepiej poznać faktyczne osobowości uczestników programu. A te są ciekawe i warte oglądania – widz niektóre osoby będzie uwielbiał, na inne się irytował – tak jak w życiu. Ponadto, w dzisiejszych czasach perspektywa wzięcia ślubu z osobą, którą poznało się cztery tygodnie wcześniej jest co najmniej odważna – producenci serialu, jak i uczestnicy postanowili jednak podjąć to ryzyko i spróbować taki związek utworzyć. Program jest dynamiczny, sceneria pobytu narzeczeńskich par utworzonych w programie pokazuje różnorodność funkcjonowania w wielu środowiskach i z jak innymi wyzwaniami każde z nich się wiąże. Program można obejrzeć w internecie z napisami, ale jest także dostępny lektor polski.

Gdzie obejrzeć Love is Blind?

Programu do obejrzenia należy szukać w serwisach streamingowych online (między innymi Netflix, CDA i inne). Należy zwrócić uwagę na to, czy dostępny w danym serwisie jest lektor, aby móc oglądać serial w jak najbardziej dogodnych warunkach, w polskiej wersji językowej. Love is Blind szturmem zdobył serca wielu fanów na całym świecie – może więc czas już do nich dołączyć?

Love is Blind [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Love is Blind
First air date Feb. 13, 2020
Last air date Feb. 20, 2020
sezon 1
Odcinki 10
Duration 50m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Modni i modniejsi [2020] – Online
런닝맨 [2010] – Online
The Funny Dance Show [2020] – Online
In the SOOP BTS편 [2020] – Online
Street Outlaws [2013] – Online
Floribama Shore [2017] – Online
Girl Scout Cookie Championship [2020] – Online
The Masked Singer [2020] – Online
Fastest Car [2018] – Online
The Crystal Maze [2020] – Online
Rumah No. 107 [2020] – Online
The Real Housewives of Beverly Hills [2010] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!