LEGO Masters [2020] – Online - Lektor Polski

LEGO Masters [2020] – Online

Feb. 05, 2020
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 05, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Will Arnett isHimself - Host
Himself - Host

Streszczenie filmu

LEGO MASTERS – nowy show, ekscytujący serial online

Aktor komediowy, Will Arnett, będzie gospodarzem cyklu, w którym znajdą się zawodnicy w wieku od 23 do 65 lat wykonujący wyzwania przy użyciu ukochanego materiału do budowy zabawek – LEGO. Podzieleni na dwuosobowe zespoły zawodnicy będą rywalizować ze sobą w wyzwaniach związanych z budową z klocków, aż do momentu, gdy najlepsze zespoły staną do walki o wielką nagrodę pieniężną i ostateczne trofeum LEGO oraz tytuł LEGO Masters. Lektor ułatwia odbiór tego serialu online.

Wraz z Arnettem i zawodnikami będzie skład sędziowski, który zachęca budowniczych do podejmowania ryzyka, które może okazać się satysfakcjonujące.

Show, w którym jest lektor polski.

Twórczość ludzka jest jednym z niesamowitych sposobów, w jaki pokazujemy obraz Boga. Rozejrzyjcie się teraz wokół siebie, a na pewno zobaczycie coś imponującego, co ktoś stworzył, zaprojektował, ozdobił lub wykonał. Mówię “ktoś”, ale jest bardziej prawdopodobne, że to, na co patrzysz, zostało stworzone przez grupę ludzi pracujących razem. Bóg stworzył nas do bycia kreatywnymi, ale stworzył nas tak, aby nasza kreatywność działała najlepiej z pomocą innych.

Nowy serial Fox reality Lego Masters LEKTOR jest świetnym przykładem tej pięknej rzeczywistości. W pokazie uczestnicy pracują w zespołach nad stworzeniem niesamowitych kreacji z klocków Lego w ograniczonych ramach czasowych. Serial online urzeka . Częścią dramaturgii spektaklu jest obserwowanie jak uczestnicy pracują razem (lub nie) w różnych rodzajach relacji: rodzeństwo, pary, współpracownicy, przyjaciele, rodzice i dzieci.

LEGO MASTERS online – doskonale sie ogląda

W Lego Masters zespoły budowniczych muszą wystawić swoje umiejętności na próbę podczas ambitnych, tematycznych wyzwań związanych z budowaniem z klocków. Zwycięzcy wygrają nagrodę pieniężną i zostaną ukoronowani – co jeszcze? – Lego Masters. Prowadzony przez samego Lego Batmana, Willa Arnetta, pokaz może być pełen “amatorskich” budowniczych, ale ich budowle robią poważne wrażenie. Od gigantycznych kosmicznych statków po kolorowe syreny i gigantyczne diabelskie koła – ci budowniczowie tydzień po tygodniu tworzą imponujące dzieła sztuki i inżynierii wykonane z LEGO.

Kreatyność i jeszcze raz kreatynośc – LEGO Masters online

Proces budowania samego siebie testuje i tworzy relacje. Bracia Travis i Corey mówią o budowaniu razem jako dzieci, kiedy młodszy brat Travis był hospitalizowany z białaczką. Nic dziwnego, że zespoły z dłuższymi relacjami mają więcej strategii pomagania sobie nawzajem w sytuacjach stresowych niż te stworzone na potrzeby konkursu. Już we wczesnych odcinkach widać, że zespoły uczą się od siebie nawzajem i z własnego doświadczenia we wspólnej pracy. Serial łatwo można zrozumieć – ułatwia to lektor polski.

Mistrzowie Lego są prawowitymi twórcami, nie ma wątpliwości, ale ich kreatywność opiera się na kreatywności innych. Nie tylko ich materiały są możliwe do wykonania przez innych, ale również wiele ich pomysłów. Chociaż ich praca jest wyjątkowa, często opiera się na pomysłach i odniesieniach, które inni ludzie rozwinęli, ponownie często w grupach i często na przestrzeni czasu.

Serial online, skazany na sukces

LEGO Masters podąża za wypróbowanym w rzeczywistości formatem konkursowym. Jest dziesięć dwuosobowych zespołów. Każdego tygodnia otrzymują inne zadanie (w pierwszym tygodniu muszą zbudować park rozrywki z jazdą w ruchu, tematem i historią), określoną ilość czasu na ukończenie budowy, a następnie sędziowie decydują, kto jest najlepszy, a kto wraca do domu. Drużyny mają różne osobowości. Każdego tygodnia ktoś będzie odsyłany do domu, a na koniec zwycięzcy otrzymują 100.000$ i trofeum LEGO.

Serial dostępny w sieci

Oglądanie LEGO Masters na CDA lub innym serwisie jest trochę fascynujące, ponieważ wydaje się, że Fox chciał stworzyć show z ludźmi używającymi tego samego zestawu narzędzi, aby pokazać swoją wyobraźnię i kreatywność. To, co czyni ten show online wyjątkowym, to fakt, że jest to w końcu ładny pokaz o miłych ludziach i wielkiej pasji.

Prawdziwy tytuł filmu LEGO Masters
First air date Feb. 05, 2020
Last air date Feb. 05, 2020
sezon 1
Odcinki 4
Duration 45m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Legenda Korry [2012] – Online
Kacze opowieści [2017] – Online
Raven’s Home [2017] – Online
Seria niefortunnych zdarzeń [2017] – Online
My Little Pony: Przyjaźń to magia [2010] – Online
The Circle Brasil [2020] – Online
Spy Games [2020] – Online
Alien TV – Kosmiczni reporterzy [2020] – Online
The Voice [2011] – Online
#Luimelia [2020] – Online
Call the Midwife [2012] – Online
The Letter for the King [2020] List do króla – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!