Kod genetyczny [2020] – Online - Lektor Polski

Kod genetyczny [2020] – Online

Mar. 02, 2020
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 02, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Adam Woronowicz isTomasz Skowroński
Tomasz Skowroński
Maciej Musiałowski isPiotr Skowroński
Piotr Skowroński
Michał Żurawski isJacek Starzyński
Jacek Starzyński
Julia Kijowska isJoanna Starzyńska
Joanna Starzyńska

Video trailer

Streszczenie filmu

Kod Genetyczny

Serial Kod Genetyczny opowiada nietuzinkową historię miłości, jednocześnie poruszając temat tabu, gdzie ojciec i syn darzą uczuciem tę samą kobietę. Historia ukazuje, jak główni bohaterowie walczą z samymi sobą o to, jakimi wartościami w życiu powinien kierować się każdy z nich. Całej opowieści towarzyszy kryminalna zagadka pojawiająca się w tle, która nieraz zmieni losy głównych bohaterów.

O czym opowiada serial Kod Genetyczny?

Historia, z którą fani seriali będą mieli do czynienia dotyczy rodziny Skowrońskich. Jeden z głównych bohaterów Tomasz (Adam Woronowicz) pracuje w Instytucie Badań Kryminalistycznych. Z biegiem lat, stał się on uznanym genetykiem, który w codziennej pracy dąży do ideału i nie uznaje półśrodków. Poza główną działalnością często prowadzi własne śledztwa kryminalne, skupiając się na tych, które wydają mu się podejrzane ze względu na zbyt szybkie lub przedwczesne zamknięcie. Pewnego dnia okazuje się, że jego codzienna praca zostaje zakłócona z powodu objęcia stanowiska kierowniczego przez profesora Janusza Zadare (Krzysztof Pieczyński). W trudnej dla sytuacji główny bohater odnajduje wsparcie i pocieszenie u Joanny Starzyńskiej (Julia Kijowska), będącej zastępczynią dyrektora w Instytucie. Z biegiem czasu okazuje się, że relacja, jaka łączy ją z Tomaszem ma drugie dno.

Życiową partnerką Tomasza Skowrońskiego jest Iza (Karolina Gruszka). Wydaje się, że młodsza i bardziej szalona partnerka jest wybranką jego życia. To dzięki niej odnalazł spokój, a długoletnia relacja sprawiła, że ich związek nabrał głębi. W jednym domu mieszkają wraz z Piotrkiem (Maciej Musiałowski), synem Tomasza. Chłopak jest zapalonym szermierzem, który aspiruje do rozpoczęcia kariery na arenie międzynarodowej. Niestety nie pozbierał się on jeszcze po śmierci matki. Dość często korzysta z uciech dużego miasta, odwiedzając różnego rodzaju kluby i narażając się na ekstremalne doznania. Nie wiadomo kiedy, lecz między Piotrkiem a Izą nawiązuje się głębsza relacja. Ich przeżycia bywają szalone i namiętne, lecz z drugiej strony mają także destrukcyjny wpływ na ich życie. Nieświadomy całej sytuacji Tomasz nieustannie stara się nawiązać nić porozumienia ze swoim synem. Niestety chłopak stale wymyka mu się z rąk. Z kolei Iza nie może pogodzić się ze swoimi czynami, dlatego coraz częściej zaczyna gubić się w swoich mieszanych emocjach.

Bieg wydarzeń sprawia, że nieformalny trójkąt miłosny zaczyna prowadzić każdego z bohaterów do tragedii, mogącej zniszczyć dotychczasowe relacje. Czy w obliczu odgrywającej się w tym samym czasie zagadki kryminalnej silniejsze okażą się więzy krwi, czy nowe doznania i zacieśniające się relacje?

Obsada serialu Kod Genetyczny

W rolach głównych serialu online znajdziemy znanych z innych popularnych już produkcji aktorów, m.in. Adama Woronowicza (Diagnoza” oraz Klub Szalonych Dziewic”) Karolinę Gruszkę („Maria Skłodowska Curie” i „Czas honoru”), i Macieja Musiałowskiego („Druga szansa”, i „Sala samobójców. Hejter”).

Reżyserem serialu Kod Genetyczny jest Adrian Panek, który w znakomity sposób potrafi wprowadzić oniryczny klimat na ekrany telewizorów. Scenariusz stworzyły Ewa Popiołek i Monika Trzósło. Twórczyni z bogatym dorobkiem bardzo dobrze przedstawiają historię podszytą wątkiem kryminalnym. Za casting odpowiedzialna była Magdalena Szarcbart.

Kod Genetyczny- gdzie obejrzeć?

Kod Genetyczny obejrzysz na CDA, jak również na jednej z czołowych stacji telewizyjnych w Polsce. Serial miał swoją premierę 2 marca 2020 roku. Opisywany serial online jest powiązaniem gatunku obyczajowego z kryminalnym. Różnorodne ludzkie losy oraz spektrum ludzkich emocji sprawią, że nie będziesz się nudzić. Dodatkowo akcja zagadki kryminalnej rozgrywającej się na naszych oczach podsyci całą historię. Nie zwlekaj. Obejrzyj już dziś i bądź na bieżąco z losami rodziny Skowrońskich.

Kod Genetyczny na CDA

Serial online obejrzysz na CDA. Pierwszy sezon serialu “Kod Genetyczny” ma osiem odcinków. Nie potrzebny będzie lektor Polski, bo kwestie aktorów wypowiadane są w języku ojczystym Polaków. Zapraszamy do oglądania.

Kod genetyczny [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Kod genetyczny
First air date Mar. 02, 2020
Last air date Mar. 02, 2020
sezon 1
Odcinki 2
Duration 42m
Udostępnij1

Podobne tytuły

Syrena [2018] – Online
La Valla [2020] – Online
Dynastia [2017] – Online
Obsesja Eve [2018] – Online
Kontra [2010] – Online
Tom Clancy’s Jack Ryan [2018] – Online
Rekrut [2018] – Online
GLOW [2017] – Online
Niepowstrzymane [2020] – Online
Blindspot: Mapa zbrodni [2015] – Online
Hawaii 5.0 [2010] – Online
October Faction [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!