Hunters [2020] – Online - Lektor Polski

Hunters [2020] – Online

Feb. 21, 2020
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 21, 2020

Creator

David Weil
Creator

Obsada filmu

Logan Lerman isJonah Heidelbaum
Jonah Heidelbaum
Al Pacino isMeyer Offerman
Meyer Offerman
Jerrika Hinton isMillie Malone
Millie Malone
Saul Rubinek isMurray Markowitz
Murray Markowitz
Carol Kane isMindy Markowitz
Mindy Markowitz

Streszczenie filmu

Hunters nowy serial online Amazona o czuwających obrońcach sprawiedliwości, którzy chcą wymierzyć sprawiedliwość ukrywającym się w latach 70. nazistom w Ameryce, jest utrwalony w sposób, który może uczynić przemoc dziwną. Charakteryzuje się ogromną konspiracją nazistów osadzonych w rządzie amerykańskim, z których jeden wchodzi do serialu, popełniając straszliwe masowe morderstwo. Przedstawia barokowe sposoby, w jakie zespół kierowany przez Meyera Offermana Ala Pacino uzyskuje zemstę na swoim kamieniołomie, włącznie z wymuszonym karmieniem gnojowicą matrony społeczeństwa, gdy ta błaga o litość.

Hunters – czyli serial o polujących na nazistów

Po pierwsze, chodzi o nazistów, a co trzy minuty ktoś dostaje kulkę w łeb. Akcja rozgrywa się głównie w 1977 r. w Nowym Jorku i śledzi grupę strażników, którzy polują na nazistów, którym po II wojnie światowej udało się uciec przed wymiarem sprawiedliwości i ukrywają się na widoku, spiskując, by doprowadzić do powstania IV Rzeszy. Agdy grupa wybiera swoje indywidualne cele, ujawnia się szerszy wątek, który naraża na niebezpieczeństwo całe miasto.
Al Pacino, jako zwodniczo uprzejmy żydowski patriarcha stojący na czele hitlerowskiej operacji polowania, nie przyćmiewa jednak względnych niewiadomych, przyjmujących inne główne role. Jest to prawdziwa obsada zespołowa, a część zabawy polega na odkrywaniu zaplecza i motywacji każdego z członków ekipy szmatławców – nie wszyscy z nich są Żydami – w trakcie trwania serialu Hunters lektor pl.

Hunters lektor pl – akcja osadzona w Nowym Jorku

Akcja rozgrywa się w 1977 roku w Nowym Jorku, podczas Lata Sama, i opowiada o supergłupim młodym żydowskim Brooklynicie Jonah Heidelbaumie (Logan Lerman), który odłożył na bok marzenia o college’u, by pracować i zajmować się chwastami, by wspierać ukochaną babcię (Jeannie Berlin), z którą mieszka. Najpierw widzimy go z pasją debatującego nad naturą v pielęgnować początki diabolizmu Dartha Vadera, jak on i jego przyjaciele zostawiają pokaz Gwiezdnych Wojen, który jest przydatny, ponieważ wkrótce zostanie złapany w 10 odcinkach prestiżowej telewizji badającej podobne kwestie. Kiedy jego babcia zostaje zabita przez zamaskowanego intruza, wydaje się, że ona wie (“Nie możesz się ukryć”, Jonah słyszy jej słowa, zanim zostanie zastrzelona), Jonah zostaje wzięty pod skrzydła nikogo innego jak Ala Pacino. Pacino gra Meyera Offermana, przyjaciela babci i ocalałego z obozu koncentracyjnego, który uratował jej życie po likwidacji ich getta. Jest on także – jeśli udało ci się uniknąć całego rozgłosu wokół nowej telewizyjnej roli Pacino – liderem motylowej grupy tropicieli i zabójców wszystkich nazistów, którzy przeżyli wojnę i stworzyli nowe domy w USA.

Wokół tego głównego wątku fabularnego tkwi śledztwo w sprawie morderstwa na przylądku Canaveral starszej badaczki Nasa, zagazowanej pod własnym prysznicem. Millie Malone (Jerrika Hinton) jest czarną, kobiecą agentką FBI, cierpiącą na bóle porodowe, które przychodzą wraz z pracą w klubie dla białych chłopców pod koniec lat 70-tych w Ameryce, a sprawę otrzymuje głównie po to, by wydostać ją z włosów szefa.Hunters serial bez limitu hipnotyzuje i przeraża jednocześnie.

Przesżłość musi być pomszczona

Flashbacki odnoszące się do Oświęcimia i Buchenwaldu stanowią mocne emocjonalne tło scen akcji, przypominając nam, że może to być kopanie tyłka w dupę, ale jest to kopanie tyłka dla dobra ludzkości. Hunters serial online są również obsypywani surrealistycznymi, komediowymi winietami, w których bohaterowie przez kilka minut odtwarzają reklamę w stylu retro lub tańczą do utworu dyskotekowego, z których niektóre są nieco niezręczne, ale trzeba jakoś wypełnić czas między postrzelonymi w głowę ludźmi. Hunters z polskim lektorem z pewnością jest serialem online, który zapada w pamięć. Jednym z bardziej przerażających momentów, który wzbudził krytykę, jest fikcyjna scena flashback, rozgrywająca się w Auschwitz, gdzie sadystyczny nazista inscenizuje serię meczów szachowych na naturalnej wielkości planszy, w których rolę kawałków grają więźniowie obozu koncentracyjnego. Za każdym razem, gdy kawałek jest zdejmowany z planszy, więzień zostaje zabity.

Prawdziwy tytuł filmu Hunters
First air date Feb. 21, 2020
sezon 1
Odcinki 1
Udostępnij0

Podobne tytuły

FBI [2018] – Online
Wentworth. Więzienie dla kobiet [2013] – Online
Narcos [2015] – Online
Another Life [2019] – Online
Wampiry: Dziedzictwo [2018] – Online
Kod genetyczny [2020] – Online
For All Mankind [2019] – Online
Tom Clancy’s Jack Ryan [2018] – Online
Zeit der Geheimnisse [2019] – Online
Alienista [2018] – Online
House of Cards [2013] – Online
Bull [2016] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!