Glitch Techs [2020] – Online - Lektor Polski

Glitch Techs [2020] – Online

Feb. 21, 2020
Twoja ocena 0
0 0 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 21, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Streszczenie filmu

 GLITCH TECHS LEKTOR PL – wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Jeśli tęsknisz za klasycznymi grami wideo i kultowymi kreskówkami lub po prostu chcesz obejrzeć nową, zabawną, pełną akcji serię animacji, sprawdź Glitch Techs ASAP. Współtworzone przez Erica Roblesa (Fanboy) i Dana Milano (Greg the Bunny), a wyprodukowane przez Nickelodeon Animation Studios dla Netflix w ubiegłym roku.

Film online Glitch Techs skupia się na dwóch nastolatkach – Miko i High Five – którzy pracują w sklepie z grami, co stanowi przykrywkę dla ich prawdziwej pracy: polowania na potwory z glitched gier wideo, które wydostały się do prawdziwego świata. Wszystkie dziewięć odcinków jest teraz transmitowanych na Netflixie, jeśli chcesz dodać je do swojej listy obserwacyjnej lub przeskoczyć od razu do dobrych rzeczy. Zróżnicowana i utalentowana obsada głosowa obejmuje Sandeep Parikh jako Haneesh, Luke Youngblood jako Mitch, Monica Ray jako Miko, Ricardo Hurtado jako High Five, Zehra Fazal jako Zahra, Josh Sussman jako Bergy, Eric Lopez jako Papi i Scott Kreamer jako Phil, z Milano głosem BITT. Dodatkowymi aktorami głosowymi są Grey Griffin, Jessica DiCicco, Hynden Walch, Kate Higgins i Kari Wahlgren. Animacja pochodzi z Top Draw Animation, z pomocą Maven Animation Studios w Korei Południowej. I był to tak wspaniały nowy dodatek do medium, że zdecydowaliśmy się go recenzować dla naszego animowanego podcastu, Saturday Mourning Cartoons.

Szalone życie młodych nastolatków w serialu bez limitu Glitch Techs online.

Nastolatki korzystające z umiejętności gry, ulicznego kumoterstwa i fajnych gadżetów, aby pomóc uratować świat? Tak, proszę! Glitch Techs uderza w ziemię z szybkim tempem fabuły i parą naprawdę atrakcyjnych głównych bohaterów: Piątka, cudowna graczka z godną podziwu lojalnością wobec swoich ciężko pracujących dziadków i Miko, pewna siebie i rozsądnie zbuntowana dziewczyna, która wie, czego chce i idzie po nią z podnieceniem. Kiedy ich umiejętności i ciężka praca opłacają się i Hinobi przychodzi pukanie, ci dwaj dołączają do elitarnego oddziału, który przechwytuje chodzących, mówiących potworów komputerowych (à la Ghostbusters) i robi kontrolę nad uszkodzeniami, aby utrzymać ich tajemnicę za pomocą technologii Memorywipe (à la Men in Black). Ten serial online bez limitu wciąga bez reszty.

Nie tylko dla miłośników techniki – serial online z lektorem

Serial animowany online Glitch Techs jest dobrze zorganizowany, doskonale animowany i dobrze nadaje się zarówno dla graczy, jak i dla okazjonalnych dabblerów VR, ponieważ nie przesadza z żargonem branżowym i innymi drobiazgami. Jeszcze lepiej, pokaz w pełni uwzględnia różnorodność wśród postaci, z nastolatkami, które są Asian American, African American, Hispanic American, i muzułmaninem, odzwierciedlając integracyjny charakter kultury gier wideo. Duży nacisk kładzie się na pracę zespołową – szczególnie związaną z budowaniem roboczych relacji z ludźmi, którzy niekoniecznie są przyjaciółmi – co pomaga w sprzedaży tej obiecującej serii.

Oglądając film Glitch Techs online z lektorem wspólnie z rodziną możesz mieć kolejny powód do rozmowy z dziećmi

Rodziny mogą porozmawiać o tym, jak Glitch Techs przedstawia przemoc w grach wideo. Jakie jej aspekty są realistyczne? W jaki sposób animowany styl pokazu pozwala na większą swobodę w tym, co jest uznawane za akceptowalną treść?

W jaki sposób Glitch Techs demonstruje swoje zaangażowanie w pracę zespołową? W jaki sposób posiadanie wspólnej sprawy pomaga ludziom dostrzec różnice między nimi? Jakie masz pozytywne doświadczenia z pracą zespołową? Czy miałeś jakieś, które nie zadziałały?

W jaki sposób ten pokaz przedstawia kobiece charaktery? Czy ich umiejętności bardzo różnią się od tych, które posiadają mężczyźni? W jaki sposób gry wideo przedstawiają nawet pole gry między chłopcami i dziewczynkami?

Glitch Tech to amerykański serial telewizyjny online (2020).

Glitch Techs wygląda absolutnie cudownie. Serial z lektorem Glitch Techs jest pierwszą kreskówką dla dzieciaka, który ma muzułmańską reprezentację w obsadzie. Obsada Glitch Tech: Gunnar Sizemore, Zehra Fazal, Roshon Fegan.

 

Glitch Techs [2020] – Online
Glitch Techs [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Glitch Techs
First air date Feb. 21, 2020
Last air date Feb. 21, 2020
sezon 1
Odcinki 9
Udostępnij0

Podobne tytuły

Miłość, śmierć i roboty [2019] – Online
Dragon Ball Z [1989] – Online
Batwoman [2019] – Online
Doom Patrol [2019] – Online
Ocaleni [2017] – Online
Marvel: Legion [2017] – Online
Vinland Saga [2019] – Online
Wieczna wiedźma [2019] – Online [Lektor PL]
Orville [2017] – Online
Onisciente [2020] – Online
The Umbrella Academy [2019] – Online
DC: Krypton [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!