Dynastia [2017] – Online - Lektor Polski

Dynastia [2017] – Online

Oct. 11, 2017
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 11, 2017
2Sezon 2 Oct. 12, 2018
3Sezon 3 Oct. 11, 2019

Creator

Obsada filmu

Sam Adegoke isJeff Colby
Jeff Colby
Elizabeth Gillies isFallon Carrington
Fallon Carrington
Grant Show isBlake Carrington
Blake Carrington
James Mackay isSteven Carrington
Steven Carrington
Alan Dale isJoseph Anders
Joseph Anders
Ana Brenda Contreras isCristal Jennings
Cristal Jennings

Streszczenie filmu

Dynastia

Serial “Dynastia” jest znany każdemu fanowi oper mydlanych z lat 90. Po piętnastu latach od premiery pierwszych odcinków postanowiono nakręcić kontynuację serii. Reboot Dynastii pojawił się w 2017 roku. Wzorowany na pierwotnej wersji, serial opowiada o dwóch najbogatszych rodzinach Ameryki – Carringtonach i Colbych. Dwa zwaśnione rody nieustannie walczą między sobą władzę, pieniądze, władzę związaną z pieniędzmi itp. Serialowi wyjadacze z pewnością zauważą podstawową zmianę, jaka zaszła pomiędzy obydwoma serialami, a mianowicie jedna z bohaterek, która poślubiła bogacza, jest teraz Latynoską.

Bohaterką, o której mowa jest Cristal, grana przez Nathalie Kelley, która wychodzi za mąż za niewyobrażalnie bogatego i znacznie od niej starszego Blake’a Carringtona. Elizabeth Gillies, która gra Fallon, córkę Blake’a, nie jest zachwycona decyzją ojca, dlatego za wszelką cenę postanawia wziąć ze cel nową macochę i udowodnić, że Cristal to zwykła oszustka. Małe i większe intrygi coraz to bardziej mieszają w ich rodzinie. Jedne z nich są pomyślne, drugie wypadają słabo. Nieoczekiwanie, kiedy główny plan nie idzie po myśli córki, Fallon postanawia odważnie postawić kolejny krok i wraz z nim sprzymierzyć się z największą rywalką swojego ojca. Tymczasem u Cristal pojawiają się nowe problemy. Znikąd pojawia się jej bratanek, który szantażuje żonę bogacza. Jeżeli nie spełni jego oczekiwań, ten ujawni sekrety z jej przeszłości.

O czym opowiada nowy serial Dynastia?

Władza, pieniądze i wielka kariera. Gdy dodamy do tego seks, blichtr i różne intrygi wyjdzie nam to, co głównie znajdziemy w całej sadze Dynastii, przedstawiającej historię rodziny Carringtonów. Spektakularne bójki Alexis i Cristal, a także ich wielkie kłótnie na zawsze wpisały się w pamięć wszystkich fanów seriali. Czy w nowej odsłonie również zobaczymy niezastąpioną Alexis i olśniewające stroje bohaterów?

Akcja serialu rozgrywa się w Denver w stanie Kolorado. Główny wątek kręci się wokół zamożnego potentata naftowego Blake’a Carringtona. Wraz z nim i jego obecną żoną, byłą sekretarką Cristal oraz zepsutymi pieniędzmi dziećmi, które nie radzą sobie w życiu, poznamy historię rywalizacji, która rozgrywa się z ich konkurentami biznesowymi, rodziną Colbych.

Za nową odsłonę opery mydlanej odpowiedzialni są m.in. Josh Schwartz, Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Sezon 1 opowiada nowe dzieje losów rodziny Carrington. Główna bohaterka Fallon Carrington jest przekonana, że ojciec przepisze jej całe imperium. Niespodziewanie głowa rodziny Blake Carrington wzywa na spotkanie wszystkie swoje dzieci, aby przedstawić im swoją nową żonę, Cristal. W tym momencie wszystkie plany Fallon poległy w gruzach. Nie załamując się, postanawia udowodnić, że jej nowa macocha jest oszustką pragnącą tylko bogactwa.

Obsada serialu Dynastia

Wydarzenia nowego sezonu serialu online Dynastia ukazane są z perspektywy Fallon Carrington, graną przez Elizabeth Gillies i Cristal, w którą wcieliła się Nathalie Kelley. Ponadto w serialu pojawia się Grant Show jako Blake Carrington, Alan Dale jako Joseph Anders, James Mackay jako Steven Carrington i inni.

Dynastia- gdzie obejrzeć?

Gdy w 1981 roku serial Dynastia zadebiutował w Ameryce, od razu za sprawą nietuzinkowego humoru i ekscentrycznej grze aktorskiej, zdobył szeroką popularność. Dziesięć lat później Dynastia dotarła do Polski, gdzie również zyskała pokaźne grono fanów. Po kilkunastu latach postanowiono wskrzesić popularną serię i tak 12 października 2017 roku ukazał się nowy sezon. Odcinki były emitowane raz w tygodniu, w każdy czwartek. Teraz cały serial online dostępny jest na CDA, a lektor polski jest dodatkowym atutem zachęcającym do obejrzenia nowych losów rodzin Carringtonów i Colbych.

Dynastia na CDA

Dynastia sezon 1 na CDA składa się z 22 odcinków. W każdym z nich zobaczysz, jak słynne rodziny walczą między sobą o władzę i pieniądze, siejąc ziarna niezgodny i budując intrygi. Akcja nowych odcinków dzieje się we współczesnym świecie. Już dziś przekonaj się, co nowego u twoich ulubionych bohaterów.

Dynastia [2017] – Online
Dynastia [2017] – Online
Dynastia [2017] – Online
Dynastia [2017] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Dynasty
First air date Oct. 11, 2017
Last air date May. 24, 2019
sezon 3
Odcinki 45
Duration 45m
Udostępnij2

Podobne tytuły

Call the Midwife [2012] – Online
Evil [2019] – Online
Madre solo hay dos [2021] – Online
GLOW [2017] – Online
Reprisal [2019] – Online
Zerozerozero [2020] – Online
Gra o Tron [2011] – Online
Trzy dni Kondora [2018] – Online
Veneno [2020] – Online
Równonoc [2020] – Online
For All Mankind [2019] – Online
The Act [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!