Chicago Fire [2012] – Online - Lektor Polski

Chicago Fire [2012] – Online

Oct. 10, 2012
Twoja ocena 10
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 10, 2012
2Sezon 2 Sep. 24, 2013
3Sezon 3 Sep. 23, 2014
4Sezon 4 Oct. 13, 2015
5Sezon 5 Oct. 11, 2016
6Sezon 6 Sep. 28, 2017
7Sezon 7 Sep. 26, 2018
8Sezon 8 Sep. 25, 2019

Creator

Derek Haas
Creator

Obsada filmu

Jesse Spencer isMatthew Casey
Matthew Casey
Taylor Kinney isKelly Severide
Kelly Severide
Eamonn Walker isWallace Boden
Wallace Boden
Kara Killmer isSylvie Brett
Sylvie Brett
Miranda Rae Mayo isStella Kidd
Stella Kidd
Joe Minoso isJoe Cruz
Joe Cruz
David Eigenberg isChristopher Herrmann
Christopher Herrmann
Annie Ilonzeh isEmily Foster
Emily Foster

Streszczenie filmu

Kiedy serial się otwiera, oddział stracił człowieka. A to doprowadziło do kłótni między liderami drużyn: por. Matthew Casey (Jesse Spencer), odpowiedzialnym za ciężarówkę, a por. Kelly Severide (Taylor Kinney), odpowiedzialnym za drużynę ratowniczą. Każdy z nich jest odpowiedzialny za stratę. Eamonn Walker jako dowódca batalionu Wallace Boden daje dużą dozę mądrości i kombatanckiego przywództwa oddziałowi, choć Boden myśli o zmniejszeniu stresu, przenosząc się w spokojną okolicę i pracując za biurkiem. David Eigenberg gra Christophera Herrmanna, wieloletniego strażaka, którego dom został zamknięty i który zastanawia się, o co chodzi w tej całej walce. Eigenberg ma tę wszechobecną cechę, która pomaga w rozpoczęciu bitwy między Kinneyem a Spencerem. Monica Raymund i Lauren German są sanitariuszami, podczas gdy Charlie Barnett gra Petera Millsa, nowicjusza o jasnych oczach, który pochodzi z rodziny strażaków (patrz: znajomość).

Ten serial dramat online potrafi wiele nauczyć – Chicago Fire

Jeśli szukasz czegoś przełomowego w dziale proceduralnym, nie znajdziesz tego w tym dramacie o chłopakach na wozie strażackim 51 i ich rywalizacji z oddziałem ratowniczym, który dzieli stację. Jest tam szalejący testosteron i nie rozproszy się, dopóki nie przyjedzie dwóch sanitariuszek, by rozgrzać sprawy. Ktoś jest niejasny co do koncepcji? Dobra. Teraz, czy coś jest nie tak z tym podejściem, to kolejna debata. Ale nie ma nic złego w procedurach, na które możesz liczyć, że będą cię zabawiać przez godzinę w tygodniu. Wolf wie, jak to zrobić. A poza tym, w telewizji brakowało serialu o strażakach. Od twórców i pisarzy Dereka Haasa i Michaela Brandta (3:10 do Yumy), Chicago Fire online CDA czerpie wielkie korzyści z bycia zastrzelonym na miejscu. Połowa dreszczyku emocji w takim serialu to realizm dzielnic, gdy zjeżdża ciężarówka. Posiadanie poczucia miejsca zawsze było ważne dla Wilka, nawet jeśli tym miejscem był głównie Nowy Jork.

Dla jakiej grupy wiekowej serial online Chicago Fire CDA?

Rodzice muszą wiedzieć, że Chicago Fire podąża za grupą mężczyzn i kobiet pracujących w niebezpiecznym zawodzie, który powoduje obrażenia, a nawet śmierć. Przemoc jest przedstawiana mniej lub bardziej realistycznie, więc widać krew, poważne obrażenia i ciężkie płomienie. Są też niepokonane przekleństwa, w tym “byki–t”, ale mocny język jest rzadkością.

Treści seksualne to głównie żarty i insynuacje, z pewnymi pocałunkami i gołą skórą, ale bez wrażliwych części. Niektórzy współpracownicy są również zaangażowani seksualnie. Bohaterowie palą papierosy, piją towarzysko i używają leków na receptę.

Walka z zywiołem w Chicago Fire z lektorem polskim

Jest wystarczająco źle, że godzina zaczyna się od Moucha przypiętego i zranionego przez upadłe szczątki. Pożar staje się zbyt duży dla różnych batalionów, by sobie z nim poradzić. Jedynym powodem, dla którego Boden pozwoli każdemu wrócić do domu jest to, że Olinsky z policji chicagowskiej mówi, że jego córka jest w budynku. To cud, że Boden i Severide są w stanie dotrzeć do Lexi, aby mogła dostać się do szpitala, ale ich praca przez resztę nocy przynosi fatalne rezultaty. Ciężko jest zrobić bilans uratowanych ludzi, gdy tuziny ciał ustawiają się na chodniku następnego ranka.

Właściciel budynku zaprzecza, że wiedział, dlaczego tak wiele osób było w jego budynku, upierając się, że po prostu starał się oddać dzieci na ich szczęście miejsce do życia. Pomysł ten mógłby być milszy, gdyby w budynku zainstalowano instalację tryskaczową, wyraźnie oznaczone wyjścia, a nawet tylko jedną przyzwoitą gaśnicę. Pierwszy instynkt mówi, że pożar musi być przypadkowy, a w każdym razie nie wina właściciela, jeśli miał wystarczająco dużo przytłaczającej winy, aby zabić się w łazience strażackiej (jedno sprzątanie mamy nadzieję, że nie robią sami). Jednak istnieje niepodważalny dowód na to, że pożar został wzniesiony celowo. Ktoś nie miał żadnych skrupułów co do utraty życia.

Serial online Chicago Fire to kawał dobrego dramatu w docnikach online, który z pewnością wzruszy i skłoni do myślenia nad zagrożeniamia, które otaczają nas na codzień. 

Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Chicago Fire [2012] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Chicago Fire
First air date Oct. 10, 2012
Last air date Nov. 13, 2019
sezon 8
Odcinki 168
Duration 60m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Sukcesja [2018] – Online
Colony [2016] – Online
Criminal: France [2019] – Online
Jett [2019] – Online
Opowieść podręcznej [2017] – Online
A Confession [2019] – Online
Little America [2020] – Online
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba [2019] – Online
Wojownik [2019] – Online
American Horror Story [2011] – Online
Ray Donovan [2013] – Online
Dolly Parton’s Heartstrings [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!