Cherish the Day [2020] – Online - Lektor Polski

Cherish the Day [2020] – Online

Feb. 11, 2020
Twoja ocena 0
10 1 vote

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 11, 2020

Creator

Obsada filmu

Alano Miller isEvan Fisher
Evan Fisher
Xosha Roquemore isGently James
Gently James
Cicely Tyson isMiss Luma Lee Langston
Miss Luma Lee Langston

Streszczenie filmu

Serial CDA online Cherish the Day śledzi pojedynczą parę – Evana (Alano Miller) i Gently (Xosha Roquemore) – przez wszystkie wzloty i upadki ich związku. Każdy epizod następuje po jednym dniu ich życia; sezon ośmiu epizodów trwa w sumie pięć lat. To, że każdy rozdział ma konkretny cel, wyznaczając nowy, godny uwagi moment w ich życiu, jest mądrym sposobem na utrzymanie w serialu online Cherish the Day w centrum uwagi. I nie na darmo, seria z miłością zwraca uwagę na czarną parę w sposób, że kilka innych byłoby, lub może. Bujna reżyseria i nieustanne gotowanie ścieżki dźwiękowej ciężko pracuje nad tym, by romans był puchnący, nawet jeśli sam materiał nie może go do końca sprzedać.

Gently i Evan – bohaterowie serialu z lektorem online Cherish the Day

Ponieważ show nie przekonuje w swoim pierwszym odcinku, dlaczego Gently i Evan są dla siebie dobrzy, co powinno być czynnikiem napędzającym show o tym, dlaczego te dwie osoby w szczególności pracują razem. Miller i Roquemore są charyzmatycznymi aktorami (a Roquemore w szczególności świeci tutaj), ale mają problemy ze znalezieniem naturalnego rowka ze sobą poprzez szczudłowe rozmowy, które nienaturalnie wieją od małych rozmów do ciężkich ujawnień i z powrotem. Wiele scen ma raczej charakter checkmarków niż prawdziwych, emocjonalnych scen.

Bohaterowie z charakterem – Cherish the Day lektor pl

Serial online Cherish the Day jest jednak w najlepszym wydaniu, kiedy Gently i Evan zderzają się o swoje rażąco różne wychowanie. (Po pierwszej randce, Gently nazywa Evana “Stanford” dla swojej alma materii, a Evan nazywa ją “Carson”, dla dzielnicy Los Angeles, z której pochodzi, wiele do horroru jego snobistycznej matki). Początkowy instynkt Evana do protekcjonalnego traktowania Gently’a i jej natychmiastowa reakcja, polegająca na zburzeniu jej obronnych murów emocjonalnych, sprawia, że pracują oni przez socjoekonomiczne nierówności w sposób, z którym tak wiele innych telewizji wciąż ma problem. Bardzo realne sposoby, w jakie markery klasowe informują o tym, jak ludzie myślą, czują się, wchodzą w interakcje, są stosunkowo słabo reprezentowane. Osłaniając oba ich światy, zwłaszcza ojca Gently’a (Michael Beach) i legendarnej starszej aktorki, o którą się troszczy (nikogo innego, jak legendarną aktorkę Cicely Tyson), serial Cherish the Day czuje się bardziej wyraziście niż jej historia miłosna.

Cherish the Day z lektorem polskim gra aktorska

Kilka pierwszych odcinków również sugerują pokaz tak adoracji swoich bohaterów, że ograbia fabuły z ich niezbędnego napięcia. Dramaty wyczarowują wady delikatnego Jamesa Roquemore’a, dozorcy nieageneracyjnej aktorki o imieniu Luma Langston (Cicely Tyson). (Luma jest perfekcyjna – łaskawa i wdzięczna – podobnie jak oddanie starszej kobiety i ich relacji babcia – wnuczka). Miller’s tech exec Evan jest jeszcze bardziej ideałem – wszystkie chrupiące koszule i drogie prezenty oraz namiętne wyznania miłosne – ale aktorowi brakuje beztroskiej charyzmy Roquemore’a i wytrawnego magnetyzmu Tysona. Efektem jest para czarujących bomb detonujących po obu stronach tekturowego wycinka.

Nie wszystko złoto…. Cherish the Day serial bez limitu pokazuje bohaterów z każdej strony

Gently i Luma to takie czarne charaktery, jakie rzadko widzimy na ekranie. Niespokojny wędrowiec, Gently traktuje globus, tak jak większość z nas traktuje swoje przeglądarki – idzie wszędzie tam, gdzie uderza w nią nastrój, za każdym razem, gdy ją to uderza. Cherish the Day lektor polski to kawał porzadnej rozrywki, którą zaserwowali nam producenci. Wciąga bez reszty na długie godziny. To doskonały serial online, który możesz oglądać teraz całkowicie za darmo!

Trauma z dzieciństwa również informuje ją o swojej wędrówce, ale jej wychowanie jest bardziej ilustracją rosnącej społeczności niż dysfunkcji rodzinnej. Tymczasem Luma, która byłaby szorstką współczesną Leną Horne i Dorothy Dandridge, jest typem aktorki zmuszonej do emerytury – wolną od goryczy, chwytliwości i próżności, której niekłamliwe podobieństwo do pani rozkwita od wewnątrz.

Cherish the Day [2020] – Online
Cherish the Day [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Cherish the Day
First air date Feb. 11, 2020
Last air date Feb. 19, 2020
sezon 1
Odcinki 4
Duration 45m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Power [2014] – Online
100 [2014] – Online
Seria niefortunnych zdarzeń [2017] – Online
Greenleaf [2016] – Online
DC: Flash [2014] – Online
Niepowstrzymane [2020] – Online
We Were Tomorrow [2020] – Online
Chilling Adventures of Sabrina [2018] – Online
Raising Dion [2019] – Online
Dolly Parton’s Heartstrings [2019] – Online
WWE NXT [2010] – Online
Undone [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!