BoJack Horseman [2014] – Online - Lektor Polski

BoJack Horseman [2014] – Online

Aug. 22, 2014
Twoja ocena 0
0 0 votes

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 22, 2014
2Sezon 2 Jul. 17, 2015
3Sezon 3 Jul. 22, 2016
4Sezon 4 Sep. 08, 2017
5Sezon 5 Sep. 14, 2018
6Sezon 6 Oct. 25, 2019

Creator

Obsada filmu

Will Arnett isBoJack Horseman / Butterscotch Horseman (voice)
BoJack Horseman / Butterscotch Horseman (voice)
Aaron Paul isTodd Chavez / AA Bird / Donkey Kid / Skippy (voice)
Todd Chavez / AA Bird / Donkey Kid / Skippy (voice)
Alison Brie isDiane Nguyen / Vincent Adultman / Kevin / Samantha The Food Critic / Olivia / Joelle Clark / Otter / Cow Waitress / Sarah Lynn'
Diane Nguyen / Vincent Adultman / Kevin / Samantha The Food Critic / Olivia / Joelle Clark / Otter / Cow Waitress / Sarah Lynn'
Amy Sedaris isPrincess Carolyn / Sharona (voice)
Princess Carolyn / Sharona (voice)
Paul F. Tompkins isMr. Peanutbutter / Marv / Virgil Van Cleef / Prescott / Andrew Garfield / Sandro / Dog Valet / Underwater Man / Concerned Man / Janitor / Bartholomew Scagsworth / Sloth Lawyer / Blimp Co-Pilot / Abortion Doctor / George Tickle / Giant Chocolate Oscar Guy / Actor #2 / Bird (voice)
Mr. Peanutbutter / Marv / Virgil Van Cleef / Prescott / Andrew Garfield / Sandro / Dog Valet / Underwater Man / Concerned Man / Janitor / Bartholomew Scagsworth / Sloth Lawyer / Blimp Co-Pilot / Abortion Doctor / George Tickle / Giant Chocolate Oscar Guy / Actor #2 / Bird (voice)

Streszczenie filmu

Akcja serialu online BoJack Horseman odbywa się w animowanym świecie, w którym ludzie żyją obok antropomorficznych, ludzkich rozmiarów zwierząt – sceneria, która zawsze pozwalała na to, by przedstawienie było ciemniejsze, niż mogłoby to być wykonane przez żywych ludzi. BoJack (głos Willa Arnetta), przygnębiony aktor, trzymający się swojego dziesięcioletniego sukcesu na złomowisku Horsin’ Around, sprawił, że jego bliscy stali się nieszczęśliwi (lub jeszcze gorsi) aż do momentu przełomowego.

Serial BoJack online z lektorem polskim umieścił swoje przewinienia bohatera w kontekście większego, wciąż rozwijającego się ruchu realnego. Zmusiło to BoJacka (i jego publiczność) do rozliczenia się ze sposobem, w jaki źle traktował kobiety w swoim życiu – od jego konnej współgwiazdorki Sarah Lynn (Kristen Schaal), przez jego jednorazową reżyserkę Kelsey Jannings (Maria Bamford), po byłą gwiazdę Ginę Cazador (Stephanie Beatriz).

Czyny i dopowiedzialność – niełatwe zycie bohatera serialu BoJack CDA lektor polski

Ale BoJack nie jest naprawdę gotowy, aby być pociągnięty do odpowiedzialności za swoje zachowanie aż do partii odcinków, które miały premierę w Netflix piątek, ostatni pół sezonu BoJack Horseman. Dziennikarze Hollywoo Reporter /His Girl Friday hołdów Paige Sinclair (Paget Brewster) i Maximillian Banks (Max Greenfield) są piecing razem jak Sarah Lynn rzeczywiście zmarł, a siostra BoJacka Hollyhock (Aparna Nancherla) ma się dowiedzieć, że serial BoJack wziął nastolatkę na balu maturalnym, dał jej alkohol, który spowodował jej zatrucie alkoholem, rzucił ją na ostrym dyżurze, i odszedł.

Rozterki wewnętrzne bohater serialu BoJack horseman online

BoJack online (Will Arnett) żałośnie akceptuje, że potrzebuje pisarza duchowego do swojego pamiętnika. W ciągu kilku minut od spotkania z nią, Diane (Alison Brie) mówi BoJack’owi, “Jesteś odpowiedzialny za własne szczęście”. BoJack natychmiast odrzuca to pojęcie jako przygnębiające, zanim zrobi kilka samodoskonalących się żartów i wyrzuci naprawdę oszałamiającą ilość waty cukrowej. Sześć sezonów później jasne jest, że Diane miała rację przez cały czas. Jak udowodnił BoJack Horseman bez limitu, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za własne szczęście i, co ważniejsze, za podróż, którą trzeba odbyć, aby się tam dostać.

Pomiędzy bólem, a pogonią za szczęściem

Pomiędzy bólem, oryginał Netflixu Raphaela Boba-Waksberga przez lata zawsze miał ulotne chwile radości dla swoich bohaterów. Momenty te przybrały postać profesjonalnych zwycięstw księżniczki Carolyn (Amy Sedaris) i relacji z nefarious Rutabaga (Ben Schwartz), a później słodki, ale zbyt bezpieczny Ralph (Raúl Esparza). Zdarzały się one przez całe małżeństwo Diane z panem Peanutbutter (Paul F. Tompkins) i jej dążenie do użycia słowa pisanego, aby mówić prawdę do władzy. Dla BoJacka najczęściej spotykane w jego życiu zawodowym jako pamiętnik ratowania kariery jeden sezon, Oscar-bait wziąć na sekretariat następny, a następnie jako dramat prestiżu, tylko na dobrą miarę.

Wzloty i upadki

Te osobiste wzloty zawsze były miłe. Zawsze miło jest patrzeć, jak bohaterowie, na których ci zależy, osiągają swoje cele. Jednak nawet najbardziej oszałamiające wyczyny zawsze były definiowane przez echo pustki dla każdej postaci. Bez względu na to, co udało im się osiągnąć, BoJack online i Diane nadal byli związani swoją niechęcią do siebie. Księżniczka Carolyn była przykuta do swojej pracy. A pan Peanutbutter i Todd (Aaron Paul) wciąż unikali dojrzałości i własnych obowiązków. Przez większość biegu BoJacka jego bohaterowie mogli czuć się dobrze, ale według ich własnych standardów, nie byli w rzeczywistości dobrzy.

Uwielbienie smutku?

Oni nie zostali w ten sposób. W czasie, gdy sad-com królował najwyżej, serial BoJack powoli nauczył się przestać fetyszyzować swój własny smutek. Zamiast tego, charakter po charakterze, to show gołębia w bolesnym procesie badania jego niepewność i wydobyć te drażniące tajemnice na światło dzienne. Stało się to w różnych momentach dla różnych postaci: przez rozwód Diane i pana Peanutbuttera; przez zwolnienie Todda BoJacka na rzecz kultu improwizacji; przez księżniczkę Carolyn decydującą, że zrobi wszystko, aby mieć dziecko. Oczywiście najbardziej pamiętne z tych wyliczeń miało miejsce w przypadku samego BoJacka. Bojack Horseman serial online to seria głęboka i skłaniająca do refleksji.

BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
BoJack Horseman [2014] – Online
Prawdziwy tytuł filmu BoJack Horseman
First air date Aug. 22, 2014
Last air date Oct. 25, 2019
sezon 6
Odcinki 68
Duration 25m
Udostępnij0

Podobne tytuły

The Sinner [2017] – Online
Nancy Drew [2019] – Online
Instynkt [2018] – Online
Mamuśka [2013] – Online
Wanna Have A Good Time [2019] – Online
Kalifat [2020] – Online
Ray Donovan [2013] – Online
Niepowstrzymane [2020] – Online
One-Punch Man [2015] – Online
Mroczne zagadki Los Angeles [2012] – Online
Zerozerozero [2020] – Online
Opowieść podręcznej [2017] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!