House of Cards: Sezon 1 Odcinek 1 [S01E01] - Online

Zarejestruj się, aby obejrzeć House of Cards: Sezon 1 Odcinek 1 [S01E01] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 13502 Użytkowników

„House of Cards” to amerykański serial o tematyce politycznej, dramat polityczny z błyskotliwym scenariuszem i doborową obsadą, który zebrał pozytywne recenzje widzów i krytyków. Produkcję można obejrzeć online w serwisie Netflix.

W pierwszym sezonie serialu poznajemy głównego bohatera, Francisa J. Underwooda, który – rozczarowany przedwyborczymi obietnicami nowo wybranego prezydenta Garretta Walkera – postanawia się zemścić. Pomagają mu w tym m.in. żona Claire oraz Douglas William Stamper. Underwood jest inteligentnym, sprytnym i ambitnym politykiem. Do wyznaczonych celów dąży śmiało, jest bezwzględny, ponieważ jedyne, o czym marzy, to władza. Konsekwentnie realizuje swój długofalowy plan jej przejęcia. Posługuje się intrygami i manipulacją, co przynosi pożądane efekty – już wkrótce Frank będzie miał szansę na objęcie fotela wiceprezydenta USA. Aby go zdobyć, polityk nie zawaha się przed niczym.

Wybory się zakończyły, ale prezydent-elekt łamie dane wcześniej słowo – Francis J. Underwood nie zostanie sekretarzem stanu. Prezydent nawet nie zamierza przekazać tej informacji osobiście, lecz na spotkanie wysyła Lidię Vasquez, która była niegdyś podwładną Underwooda. Francis zachowuje pozorny spokój i wydaje się pogodzony z takim obrotem spraw. Jednak wraz z żoną – Claire – rozpoczyna grę, której celem jest zemsta, nie ma tu żadnych zasad ani miejsca na lojalność i sentymenty, a stawka jest wysoka. Pierwszym punktem na liście jest oczywiście nowo wybrany sekretarz stanu, Michael Kern, ale droga do ostatecznego celu będzie długa.

 

House of Cards: Sezon 1 Odcinek 1 [S01E01]

House of Cards: Sezon 1 Odcinek 1 [S01E01] – Online
House of Cards: Sezon 1 Odcinek 1 [S01E01] – Online
Feb. 01, 2013
Udostępnij9

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!