Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 6 [S08E06] - Online

Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 6 [S08E06]

Aktualnie Grę o Tron ogląda 62 użytkowników

Język: Polski

Obejrzało: 16167 osób

May. 19, 2019
Udostępnij0

(6) comments

 • hoobit3 kwietnia 2019Odpowiedz

  Grę wszystkich aktorów oceniam na bardzo dobrą. Jeżeli chodzi o fabułę, postawiłbym 5/10. Dlaczego? Niektóre wątki były przewidywalne, a co za tym idzie, zwyczajnie nudne. Inne kończyły się zaskakująco, ale niekoniecznie pozytywnie. W serialu zauważyłam też kilka błędów reżyserskich, które według mnie nie powinny mieć miejsca, z racji na ogromny budżet, który został przeznaczony na produkcję tego serialu. Kostiumy i ogólna scenografia zasługuje na pochwałę, gdyż idealnie przedstawiała ekranizowane czasy. Za minus “Gry o tron” uznaję także wulgarny język oraz zbyt dużo motywów seksualnych. Reasumując, w skali od jednego do dziesięciu, oceniam serial na 6/10.

 • legia2 kwietnia 2019Odpowiedz

  Serial oglądałam, bo wszyscy oglądali i się zachwycali. Moi znajomi na uczelni rozmawiali tylko o “Grze o tron”. Na początku kompletnie ich nie rozumiałam. Oglądałam, żeby mieć o czym rozmawiać z rówieśnikami. Moje podejście do tego serialu zmieniło się wraz z pojawieniem postaci Brienne. Ten kawał baby tak mi zaimponował, że wprost nie mogłam się doczekać kolejnych odcinków – oczywiście z jej udziałem.

 • dariana1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Pokochałam ten serial za intrygi i postać Cersei. Może nie była do końca pozytywna, ale dodawała charakteru całej ekranizacji. Bez niej ten serial nie byłby tak dobry.

 • Krystian!!1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Gra o tron zachwyca wielu fanów fantastyki. Nic dziwnego, gdyż serial rzeczywiście jest z górnej półki. Każdy sezon nakręcany jest bardzo starannie i przemyślanie. Nie ma się odczucia, że im dalej brnie fabuła, tym się robi nudniej. Wprost przeciwnie. Tutaj akcja toczy się bez przerwy. Gra aktorów przerosła moje oczekiwania. Nie sądziłam, że będą aż tak dobrze dobrani! Moje serce skradł przede wszystkim Tyrion Lannister oraz Brienne. Polecam wszystkim, ponieważ naprawdę warto obejrzeć tak znakomity serial. Na pewno nie pożałujecie.

 • marcinek29 marca 2019Odpowiedz

  Serial pełen intryg, tajemnic i agresji. Mimo wulgarności i drastyczności wielu scen, serial oglądało się bardzo dobrze. Podejrzewam, że za kilka lat do niego wrócę. Póki co nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

 • cewus29 marca 2019Odpowiedz

  Pierwszy sezon był dobry. Drugi bardzo dobry. Trzeci fantastyczny. Przy czwartym przestałem używać przymiotników do określania jakości. Serial po prostu przerósł moje wszelkie wyobrażenia! Po przeczytaniu książki, bałem się serialu. Wydawało mi się, że będzie niewypałem i przestanę oglądać po pierwszym odcinku. Ku mojemu zdziwieniu, było wręcz odwrotnie. Książka, w moim odczuciu, okazała się słabsza od swojej ekranowej adaptacji.

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website