Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 5 [S08E05] - Online

Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 5 [S08E05]

Aktualnie Grę o Tron ogląda 62 użytkowników

Język: Polski

Obejrzało: 16167 osób

May. 12, 2019
Udostępnij0

(6) comments

 • donald3 kwietnia 2019Odpowiedz

  Klimat dalekiej północy, pustynne krainy przemierzane przez Nieskalanych, czy Królewska Przystań urzekająca pięknem zabudowań. Koneserzy kina dla których wrażenia wizualne pełnią niezwykle ważną rolę w odbieraniu dzieła, na pewno nie będą zawiedzeni zdjęciami jakie oferuje serial Gra o Tron. Zapierające dech w piersiach widoki to nieodłączny element widowiska ekranowego i z pewnością nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wybrednych wyjadaczy kina.

 • Hrabus2 kwietnia 2019Odpowiedz

  Śmierć w Grze o Tron stała się już swego rodzaju symbolem, bowiem w wielu komentarzach odnośnie serialu można znaleźć żartobliwe anegdoty odnośnie wszechobecnych zgonów ważnych postaci. Jest to znak firmowy dzieła na podstawie Pieśni Lodu i Ognia. Widzom którzy Grę o Tron mają jeszcze przed sobą, zaleca się nie przywiązywać emocjonalnie do ulubionych bohaterów.

 • jasiemboje1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Kostiumy w których występują aktorzy serialu Gra o Tron sprawiają wrażenie niezwykle realistycznych i doskonale pasujących do ich aparycji. Zdecydowanie ułatwia to odbiór wizualny dzieła. Ponadto odpowiedni dobór kostiumów pozwala widzowi wczuć się w klimat jaki jest przedstawiony w ekranizacji powieści G.Martina.

 • polka1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Serial skierowany dla fanów krwawych intryg, brutalnych walk, intymnych scen, które nie przebierają w środkach oraz elementów fantastyki takich jak smoki. Gra o Tron to istna mieszanka wybuchowa różnych koncepcji, które, niczym witraż, składają się w logiczną i pasującą do siebie całość. Losy bohaterów w Westeros przyciągają miliony widzów przed telewizory głodnych obejrzenia klasowego widowiska.

 • guziec29 marca 2019Odpowiedz

  Dzieła kinowe na podstawie książek często borykają się z problemem okrojenia tematu. Tyczy się to również serialowej Gry o Tron na podstawie książek G.Martina, jednakże w przypadku tego serialu twórcy wyciągnęli co ważniejsze wydarzenia łącząc je w spójną całość, zrozumiałą dla widza, który nie zaznajomił się z wydaniem papierowym powieści Lodu i Ognia. Tak powinno tworzyć się kasowe seriale oparte o rozbudowane powieści pisane.

 • fany1129 marca 2019Odpowiedz

  Serial Gra o Tron jest tym co definiuje świetne widowisko serialowe. Gra aktorska na poziomie ponad przeciętnym, sceny batalistyczne niezwykle dopracowane i realistyczne, a świat ukazany mimo, iż skomplikowany w swej fabule, nadal zachowuje czytelność i odrobina skupienia pozwala doskonale rozumieć poczynania postaci i ciągłość fabuły przedstawionej w serialu.

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website