Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 4 [S08E04] - Online

Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 4 [S08E04]

Aktualnie Grę o Tron ogląda 62 użytkowników

Język: Polski

Obejrzało: 16167 osób

May. 05, 2019
Udostępnij0

(6) comments

 • matii3 kwietnia 2019Odpowiedz

  Na pewno bardzo mocną stroną są w „Grze o tron” bohaterowie – silne, wyraziste osobowości. Szkoda, że niektóre postacie tak szybko giną.

 • konyk2 kwietnia 2019Odpowiedz

  Siedem szlacheckich rodów marzy o żelaznym tronie, dosłownie i w przenośni. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć władzę nad Westeros. A widzowie głowią się nad tym, kto ostatecznie zasiądzie na tronie i jakie będą tego skutki. Bo może mimo całego zła ukazanego w serialu finalnie będzie jednak jakiś happy end?

 • sssss1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Na uwagę z całą pewnością zasługują bardzo dobrze wykonane zdjęcia. Plenery są dobrane idealnie (podobno twórcy produkcji zwiedzili wiele miejsc na całym świecie, by znaleźć odpowiednie do serialu). Chyba jest to pierwszy na świecie serial, w który zainwestowano tak ogromny budżet, ale się opłaciło.

 • ewa1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Sceneria jak z „Władcy Pierścieni”, zawiłe sagi rodów jak z latynoskiej telenoweli, intrygi (nie tylko polityczne) jak z najlepszych kryminałów. Nagłe zwroty akcji nie pozwalają się nudzić.

 • paulia29 marca 2019Odpowiedz

  Twórcy „Gry o tron” umiejętnie żonglują emocjami. Świetnie potrafią widza zaniepokoić, zaintrygować, przestraszyć czy rozbawić. A finały sezonów sprawiają, że odlicza się dni do rozpoczęcia kolejnego.

 • jasiek229 marca 2019Odpowiedz

  Walka o wpływy w klimacie średniowiecza i fantasy. Dobrze się to ogląda. Postacie są bardzo różnorodne. Najbardziej podoba mi się wątek Aryi Stark i Jaqena H’ghara. Jest w tym coś intrygującego, ale nie brakuje też specyficznego humoru.

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website