Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 3 [S08E03] - Online

Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 3 [S08E03]

Aktualnie Grę o Tron ogląda 62 użytkowników

Język: Polski

Obejrzało: 16167 osób

Apr. 28, 2019
Udostępnij0

(3) comments

 • gra o tron!3 kwietnia 2019Odpowiedz

  Fantastyka połączona z klimatem brudnego średniowiecza. Krótki i treściwy opis serialu Gra o Tron. Mając styczność z tytułem pierwszy raz, nie sposób przeoczyć zabudowań i ubiorów charakterystycznych dla stereotypowej najdłuższej epoki w dziejach świata. Ten serial to prawdziwa gratka dla fanów rycerzy, dworskich intryg i niekoniecznie honorowych pojedynków z użyciem mieczy i tarcz.

 • karolina3 kwietnia 2019Odpowiedz

  Nie jest to serial dla każdego. Niektórych może razić ukazana brutalność i bezpruderyjne pokazywanie nagości i seksu. Ale fascynuje ta bezpardonowa walka o tron.

 • to jest cudo2 kwietnia 2019Odpowiedz

  Bardzo się cieszę, że sezony, które ukazały się do tej pory, doczekają się swojej kontynuacji. Tak trzymający w napięciu serial, nie może się skończyć. Apelując do producentów – nigdy nie przestawajcie kręcić tego filmu!

 • adminpala2 kwietnia 2019Odpowiedz

  To połączenie fantasy, filmu przygodowego, kryminału, thrillera, czasem romansu czy czarnej komedii… A każdy członek rodów szlacheckich marzy o tym, by zasiąść na tronie i mieć władzę, mieć wszystko. Dla tego celu bohaterowie są w stanie zrobić wszystko z popełnieniem morderstwa włącznie. Nie ma tu miejsca na żadne sentymenty.

 • anka1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Kocham fantastykę, smoki i historyczne klimaty, dlatego był to serial idealny dla mnie. Jeżeli interesujesz się podobną tematyką, ten serial jest dla ciebie. Polecam gorąco.

 • patryk1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Misternie utkane intrygi przeplatają się z krwawymi obrazami. Bardzo dopracowane w każdym szczególe kostiumy czy scenografia.

 • kozek111 kwietnia 2019Odpowiedz

  Każdy odcinek trzyma w napięciu. Wydarzenia zaskakują. Dodatkowo serial jest ciekawy wizualnie – scenografia, kostiumy… Widać rozmach produkcji, mimo że to serial, a nie film kinowy. Nietypowe jest też to, że dużo ważnych postaci ginie, a na ich miejsce pojawiają się nowe. Oryginalne podejście do serialu telewizyjnego. No i fajnie, że producenci dają szansę młodym aktorom – dobrze jest oglądać nowe, nieograne jeszcze twarze.

 • janusza29 marca 2019Odpowiedz

  Niewątpliwie jest to pewnego rodzaju baśń, ale absolutnie nie dla dzieci. Nie jest to kino familijne. Każdy odcinek to ogromna dawka przemocy, nagości i seksu. Nie zawsze jest to uzasadnione, ale i tak jakoś przyciąga przed ekrany jak magnes rzesze fanów.

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website