Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 2 [S08E02] - Online

Gra o Tron: Sezon 8 Odcinek 2 [S08E02]

Aktualnie Grę o Tron ogląda 62 użytkowników

Język: Polski

Obejrzało: 16167 osób

Apr. 21, 2019
Udostępnij0

(5) comments

 • niedosyt4 kwietnia 2019Odpowiedz

  Polecam wszystkim maniakom filmowym znakomitą “Grę o tron”! Nie brakuje w niej elementów zaskoczenia, dobrego seksu, pikanterii oraz tego, co panowie lubią najbardziej, czyli realistycznych walk. Jest na czym zawiesić oko, jest czym się zachwycić. Oglądałem odcinek jeden za drugim i ciągle odczuwałem niedosyt.

 • grzego3 kwietnia 2019Odpowiedz

  Nie wiem, czym się tak wszyscy zachwycają. Akcja czasami się wlecze, bohaterowie momentami zachowują się jak małolaci, którzy nie maja zdrowego rozsądku. Serial mnie jakoś nie pochłania. Ale chyba dziś kontrowersja dobrze się sprzedaje, stąd taka popularność Gry o Tron. Wystarczy pokazać mnóstwo krwi, kazirodczy seks i mamy sposób na sukces.

 • pawel2 kwietnia 2019Odpowiedz

  Wykreowany niesamowity świat fantasy! Walka o władzę ukazana bez szminki i pudru – brutalnie, epatując seksem, wulgarnością i przemocą.

 • premier1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Choć wydarzenia przedstawiane w serialu momentami nudzą swym powolnym rozwinięciem wątku, nie zmienia to faktu że Gra o Tron to serial o którym śmiało można mówić “legendarny”. Nie dziwi zatem fakt, że wielu fanów ekranowego widowiska wybacza sceny nudne i wydawać by się mogło statyczne, gdyż zazwyczaj rekompensowane są one fantastycznym zakończeniem, po którym pozostaje tylko bić brawo i przysłowiowo zbierać szczękę z podłogi.

 • wiking1 kwietnia 2019Odpowiedz

  Znakomity serial! Wciągnął mnie od pierwszego odcinka. Polecam wszystkim fanom fantastyki i nie tylko.

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website