Najlepsze Filmy Akcji

The Old Guard [2020] – Online
6.7

The Old Guard [2020] – Online

Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.
Legionista Maxx [2020] – Online
6.3

Legionista Maxx [2020] – Online

Po nieudanej misji w Ameryce Południowej były legionista Maxx (Dominiquie Vandenberg) wraca do zdrowia i zrywa z życiem pełnym przemocy. Pomaga ...
Cross: bunt Łotrów [2019] – Online
3.8

Cross: bunt Łotrów [2019] – Online

Uzbrojony w starożytny amulet Callan i jego drużyna bronią Los Angeles. Callan będzie musiał połączyć siły ze śmiertelnym wrogiem, aby chronić miasto.
Anioł w Ogniu [2019] – Online

Anioł w Ogniu [2019] – Online

Rosyjska milionerka weźmie sobie na bezpośredni cel Mike’a Banninga (Gerard Butler), jego żonę i trzy letnią córkę, przy okazji chętnie rozwali ...
Point Blank [2019] – Online
5.7

Point Blank [2019] – Online

Aby uratować ciężarną żonę, pielęgniarz ściga się z czasem oraz łączy siły z rannym podejrzanym o morderstwo, innymi przestępcami i skorumpowaną ...
Naczelny dowódca [2019] – Online
3.4

Naczelny dowódca [2019] – Online

Agent CIA, Jake Alexander (Steven Seagal), poświęcił wiele lat swojej pracy, walcząc z przestępcami w Azji Południowo-Wschodniej. Po kolejnej ...
Maria [2019] – Online
4.9

Maria [2019] – Online

Kiedy były zabójca kartelu BlackRose celowo go zdradza, odmawiając ukończenia misji, kartel nakazuje likwidację wroga. Bez ich wiedzy udaje ...
The Hard Way [2019]
4.5

The Hard Way [2019]

Dawno, dawno temu, gdy coś takiego jak płyta DVD była pieśnią przyszłości nieśmiałą jak nastolatek na pierwszej randce, a ludzie oswajali się ...
Uprowadzenie [2019] – Online
5.9

Uprowadzenie [2019] – Online

W wietnamskim Ho Chi Minh z miejskiej fontanny nagle wyskakuje mężczyzna, który nie ma pojęcia, jak tam się znalazł, ani kim jest. Włócząc się po ...

Najlepsze filmy akcji 2019 Lektor

Jest wiele gatunków filmowych wartych uwagi. W tym tekście przyjrzymy się dokładnie wszelkim tytułom z akcją w roli głównej. Filmów wartych uwagi jest mnóstwo i to tylko od nas zależy, co wybierzemy. Poniżej znajduje się lista 4 najciekawszych propozycji oraz informacje na temat pozostałych dzieł wartych naszej uwagi. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczególnie jeśli szuka ciekawej pozycji na wieczorny seans wypełniony wartką akcją i adrenaliną!

Najlepsze filmy akcji – Terminator 2: Dzień sądu

Trudno nie znaleźć osoby, która by nie widziała legendarnego filmu o cyborgu! Jeśli należysz do tego grona, a szukasz najlepszego filmu akcji do zobaczenia, to koniecznie musisz nadrobić tę pozycją. Druga część Terminatora opowiada o tym, iż cyborg z pierwszej części, który zabijał, został przeprogramowany przez ludzi z przyszłości (którzy toczą wojnę z maszynami) tak, aby chronił przywódcę rebeliantów w jego dzieciństwie (w przeszłości). Natomiast maszyny wysyłają lepszy model zabójcy w przeszłość w celu zlikwidowania tej osoby.

Mamy tutaj dużą dawkę adrenaliny i emocji. Sam film może popisać się niesamowitymi scenami i muzyką, którą jest wybitna. Z pewnością żaden fan filmów akcji nie będzie żałował tego, iż zasiadł do zobaczenia tego dzieła. Szczególnie jeśli lubi klimaty sztucznej inteligencji.

Najlepsze filmy akcji – Matrix

Jeśli chodzi o ciekawe filmy akcji, to w zestawieniu nie mogło zabraknąć Matrixa. Swego czasu był rewolucyjny pod względem technologii i “bullet time’u”. Jeśli chcemy kina, gdzie akcja wylewa się z ekranu, to obok tego filmu nie możemy przejść obojętnie. O czym on opowiada? Główny bohater Neo jest hakerem, który trafia na trop innego osobnika jemu podobnemu z większym doświadczeniem. Spotykają się w niebezpiecznych okolicznościach i nagle okazuje się, iż świat, który Neo znał do tej pory, okazuje się tylko iluzją stworzoną przez maszyny, które zawładnęły Ziemią.

Wyzwoleni ludzie ze śpiączki robotów walczą z nimi o przywrócenie starego porządku życia. Na ich czele stoi Morfeusz, który szukał wybrańca, który miał doprowadzić ludzi do zwycięstwa w walce z maszynami. Jest on przekonany, że tą wyjątkową osobą jest Neo. Czy tak jest naprawdę? Tego wszystkiego dowiemy się z tego rewelacyjnego filmu akcji. Jeśli chodzi o filmy akcji CDA – znajdziemy tam wszystkie części Matrixa.

Najlepsze filmy akcji – Predator

Jeśli chodzi o najlepsze filmy akcji, to trzeba wspomnieć o Predatorze. Film ma już swoje lata, ale nie zestarzał się ani trochę. Mamy tutaj. Do czynienia z akcją najwyższych lotów. Na filmy nie będziemy się nudzić ani trochę. Praktycznie ciężko w nim o jakiekolwiek wytchnienie, gdyż tyle się w nim dzieje.

O czym jest ten tytuł? Można bardzo szybko opisać fabułę. Grupa uzbrojonych ludzi przemierza dżunglę, gdy nagle zostaje zaatakowana przez nieznaną istotę z kosmosu, która używa dziwnej broni i dziwnych akcesoriów. Cała akcja filmu to potyczka między tą kreaturą a ludźmi. Mamy tutaj mnóstwo broni, mięśni i męskiego podejścia. Akcja nie zwalnia ani na moment. Pomysły na losy bohaterów w tym filmie są bardzo kreatywne. Jeśli jeszcze nie widzieliśmy tego tytułu, to koniecznie powinniśmy to nadrobić jak najszybciej!

Najlepsze filmy akcji – Szybcy i wściekli (seria)

Jeśli uwielbiamy szybkie samochody, wyścigi i mnóstwo adrenaliny to musimy koniecznie zabrać się za zobaczenie jakiegoś tytułu z serii “Szybcy i wściekli”. Mamy tutaj kilka pozycji i każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa. Jeśli nie chcemy wybierać, to zawsze można zabrać się za oglądanie od pierwszej części a skończyć na ostatniej. Kolejność oglądania jest tutaj dowolna. Z pewnością są to fajne filmy akcji, na które warto poświęcić czas, aby je zobaczyć.

Pozostałe filmy akcji 2019 warte uwagi

Jeśli chodzi o najlepsze filmy akcji 2019 lektor pl, to znajdziemy wiele ciekawych tytułów wartych naszej uwagi. Co jeszcze warto zobaczyć, co nie zostało ujęte w tekście? Jakikolwiek tytuł ze stajni Jamesa Bonda. W dzisiejszych czasach raczej nie ustał się żaden fan akcji, który nie widział filmu z Bondem w roli głównej. Ogólnie rzecz biorąc, nie trzeba trzymać się kolejności. Części jest mnóstwo, a starsze wydania mogą nie zawsze dobrze oprzeć się próbie czasu. Także lepiej jest sięgnąć po nieco nowsze tytuły, w których efekty specjalne są wykonane przy użyciu najnowszych technologii. Ta seria to dobre filmy akcji. Jest to bardzo męskie kino.

Rewelacyjnym pomysłem, jeśli chodzi o ciekawe filmy akcji, będzie zobaczenie jakiegoś tytułu z serii “Szklana pułapka”. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym kinem, który będzie idealny do tego, aby odpocząć i dobrze bawić się przed ekranem. Filmy mają już swoje lata i bardzo często były emitowane w telewizji, ale dobre tytuły mają to do siebie, iż można je oglądać kilka razy i wcale nie tracą na jakości. Każdy film podany w tym tekście nadaje się do ponownego zobaczenia.

Najlepsze Filmy akcji CDA ma ciekawe i warto wziąć pod lupę ostatnią serię, która jeśli chodzi o kino akcji, jest bardzo istotna. Mianowicie chodzi tutaj o “Rambo”. Film, który jest tak męski, iż może wpędzić w zakłopotanie nie jednego faceta. Mnóstwo broni, walki, potu i krwi. Wszystko, co potrzebne, aby doskonale bawić się przed ekranem!

×
Miłego oglądania!