Zarejestruj się, aby obejrzeć Terminator: Dark Fate [2019] – Online w jakości HD = Lektor PL.

Obejrzało: 12333 użytkowników

Terminator: Dark Fate [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Terminator: Dark Fate [2019] – Online

Oct. 30, 2019USAPG
Twoja ocena 0
7 1 vote
co się dzieje?

Streszczenie filmu


Terminator: Dark Fate – [2019], to tytuł kolejnej części znanej serii filmów akcji o Terminatorze, niebędący jednak bezpośrednią kontynuacją ostatniej piątej odsłony. Pomimo niejakiej odrębności film ten fabułą nawiązuje do swoich poprzedników, jak również „siedzi” w tej samej tematyce. W filmie zagrają znane i lubiane gwiazdy światowego kina, a obsada produkcji idealnie wpasowuje się w całą historię i klimat filmu.

Czytaj więcej

Premiera filmu Terminator: Dark Fate

Światowa premiera szóstej odsłony Terminatora przewidziana jest na dzień 1 listopada 2019 roku. W USA dystrybuowana przez Paramount Pictures, natomiast na pozostałych terytoriach film ten zostanie wypromowany przez 20th Century Fox.

Początkowo premiera „nowego” Terminatora przewidziana była na lipiec 2019 rok, jednak z powodu opóźnień związanych z nagrywaniem zdjęć i ujęć, a także kompletowaniem obsady, ostatecznie premierę przesunięto o kilka miesięcy.

Nazwa filmu

Nazwa filmu, nie zawsze brzmiała w ten sam sposób. Początkowo przyjęto wersję roboczą tytułu filmu, a był nim Terminator: Pheonix. Dopiero pod koniec kręcenia scen, przeredagowano jego nazwę na obecną Terminator: Dark Fate. Twórcy, chcą także uniknąć numerowania części, gdyż ma ona niewiele wspólnego z pozostałymi dwiema odsłonami.

Obsada filmu, a poprzednie części Terminatora

W szóstej odsłonie Terminatora, można spodziewać się powrotu gwiazd, ogrywających różne role podczas produkcji poprzednich – pierwszych – części serii, jak również gry nowych i młodych aktorów. Powrót obsady z pierwszej i drugiej części stwarza niejakie przeniesienie i połączenie obecnej części z fabułą pierwszych propozycji.

Na początku roku 2018 zostały obsadzane prawie wszystkie role, oraz ustalony plan nagraniowy i zdjęciowy z ich udziałem. Początkowo aktorzy mieli tworzyć zdjęcia na terenie państw takich jak: Węgry, Wielka Brytania, Hiszpania, Meksyk. Ostatecznie jednak aktorzy zaczęli tworzyć sceny filmu na terenach Isleta del Moro, Alemrii, Hiszpanii, a następnie przenieśli nagrania do Origo Film Studios w Budapeszcie. Ostatnią część szóstej odsłony kręcono w Stanach Zjednoczonych, gdzie zakończono prace nad filmem.

Fabuła filmu

Twórcy najnowszej części Terminatora, postanowili przenieść się do przeszłości, nie skupiając uwagi na ostatnich odsłonach popularnej serii. Omijając ostatnie odsłony filmu, skupili się na kontynuacji oraz wspomnieniach z pierwszej i drugiej części Terminatora.

Fabuła nadchodzącej premiery filmu Terminator, będzie bezpośrednią kontynuacją 2 części ujawnionej pod tytułem Terminator 2: Dzień Sądu. Przeniesienie w czasach, stworzenie nowej rzeczywistości oraz dynamiczny i zmieniony rozwój akcji sprawi, że nowa część filmu akcji z wątkami since fiction zdobędzie wielu fanów – tych, którzy znają pozostałe odsłony, jak i nowych widzów, zapoznających się z bohaterami filmu.

Zapowiedź filmu Terminator: Dark Fate

Od jakiegoś czasu można obejrzeć online zapowiedź filmu, która oddaje charakter nadchodzącej części. Można ujrzeć w niej zalążki gry aktorskiej, poznać głównych bohaterów, oraz klimat, w jakim została osadzona akcja,

W sieci można także wyszukać filmiki z planu, które ukazują prace aktorów nad filmem. Sceny i ujęcia pokazane są z planu zdjęciowego z Węgier, gdzie została nagrana znaczna część realizacji.

Postproduckja

Po koniec roku 2018 zostały zakończone zdjęcia do filmu. Jednak, aby widzowie mogli cieszyć się niepowtarzalnym obrazem i ogólnym wrażeniem, należało odpowiednio zmontować film. Od końcówki ubiegłego roku trwały prace po produkcyjne, których zadaniem było zmontowanie obrazu, połączenie go z odpowiednimi i przekonywującymi efektami dźwiękowymi, a także „złożenie” go tak, aby był przyjemny do oglądania, a także wzbudzał pozytywne wrażenie.

Recenzje filmu

Na razie ciężko jest ocenić efekty prac związanych z filmem. Główni bohaterowie produkcji, mocno przygotowywali się do kręconych zdjęć. Podeszli do sprawy bardzo poważnie i z pełnym zaangażowaniem podęli się postawionych im wyzwań. Po kilku miesiącach zdjęć i prac związanych z produkcją Terminatora, zapowiadają, że film będzie warty uwagi, a całość pokazana na ekranach kinowych wywrze wielkie wrażenie na widzach i fanach serii.

Terminator: Dark Fate [2019] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Terminator: Dark Fate

Director

Tim Miller
Director

Obsada filmu

Udostępnij0

Podobne tytuły

Operacja Overlord [2018] – Online
Deadpool 2 [2018] – Online
Raz się żyje [2018] – Online
Fatamorgana [2018] – Online
Batman – Początek [2005] – Online
Redcon-1 [2018] – Online
Predator [2018] – Online
Uri: The Surgical Strike [2019] – Online
Tomb Raider [2018] – Online
Iniemamocni 2 [2018] – Online
Crawl [2019] – Online
Total Retribution [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website