Zarejestruj się, aby obejrzeć Rodzina od zaraz [2018] – Online w jakości HD = Lektor PL.

Obejrzało: 11732 użytkowników

Rodzina od zaraz [2018] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Rodzina od zaraz [2018] – Online

Nov. 16, 2018USA118 Min.PG-13
Twoja ocena 0
1 1 vote
co się dzieje?

Streszczenie filmu


Każdy rodzic wie, jak trudnym zadaniem jest wychowywanie dzieci. Wielokrotnie musi poświęcać się w całości temu zadaniu, rezygnując z wielu rzeczy, które były dla niego osiągalne, zanim na świat przyszły jego dzieci. Dla osób, które nigdy nie doczekały się potomstwa problematyka tego tematu, jest jeszcze większa, głównie za sprawa braku podstawowej wiedzy o tym, jak wiele trzeba wycierpieć, aby dzieci były zdrowe i zadbane. Pomimo to, wciąż chcą spróbować i nawet jeśli nie są do tego zdolni z punktu widzenia biologii, to zawsze mogą adoptować jakieś dziecko. Problem w tym, że przygarnięcie niemowlęcia jest niemal niemożliwe, a zatem pozostaje jedynie rozpatrzenie opcji adopcji dziecka starszego. „Rodzina od zaraz” pokazuje, jak trudne jest to zadanie, a całkiem możliwe, że o wiele bardziej skomplikowane niż opieka nad niemowlakiem.

Czytaj więcej

Trudy rodzicielstwa

W Stanach Zjednoczonych system adopcyjny wygląda zupełnie inaczej niż w naszym kraju, ale możemy być stu procentowo pewni, że dzieci są takie same. Przejawiają liczne destrukcyjne tendencje, nieposłuszeństwo i bardzo często otwarcie buntują się przeciwko swoim rodzicom. Nie trudno zatem wyobrazić sobie, że gdy trafiają do domu zupełnie obcych ludi, mając już pojęcie o tym, co się wokół nich dzieje, ich krucha psychika w bardzo krótkim czasie zacznie przejawiać bardzo wiele nieprzyjemnych aspektów. Spowodowane są one oczywiście ogromnym stresem i niepewnością tego, co może się zaraz wydarzyć. Dziecko, które wychowało się domu dziecka, nie wie co to bezwarunkowa miłość, a i sami świeżo upieczeni rodzice często mylnie interpretują potrzeby dziecka. „Rodzina od zaraz” w bardzo emocjonujący, ale także przejmujący sposób pokazuje wzloty i upadki zarówno jednej strony, jak i drugiej, pokazując z dużym przymrużeniem oka i humorem, wzloty i upadki nowo uformowanej rodziny.

Adopcja – Rodzina od zaraz

Pete i Ellie Wagnerowie to małżeństwo w średnim wieku, które pomimo braku dzieci potrafi odnaleźć szczęście w życiu. Nieszczęściem dla nich jest natomiast ich rodzina, która wciąż męczy parę pytaniami o to, kiedy w końcu będą mieć dzieci. Wagnerowie starają się, jak mogą migać się od odpowiedzi, nie chcąc martwic rodziny ich problemami ze spłodzeniem potomków. Z biegiem czasu wszyscy powoli zaczynają przyjmować do wiadomości, że Pete i Ellie nigdy nie będą mieć dzieci, co nie zmienia faktu, że nie są z tego powodu zadowoleni. Wagnerowie, czując upływ czasu, postanawiają adoptować dziecko, ale z początku traktują to jedynie jako nieszkodliwy żart pomiędzy sobą. Pewnego dnia decydują się jednak na wzięcie udziału w programie szkolenia dla rodzin zastępczy, co szybko okazuje się przygrywką dla ich ogromnych kłopotów. Rodzina zaczyna kwestionować ich wybór, dając im do zrozumienia, że tak naprawdę, już chyba nikt nie wierzy w to, że dadzą sobie radę jako rodzice. Pete i Ellie czuja się tym bardzo dotknięci, dlatego na przekór rodzinie postanawiają dalej brnąć w swoje decyzje.

Trójka z piekła rodem – film Rodzina od zaraz

Małżeństwo udaje się na festyn organizowany przez dom dziecka, na którym będą mogli z bliska przyjrzeć się dzieciom szukającym domu, ale także licznym rodzinom, które są już po adopcji, ale nadal wspierają fundacje działającą na rzecz dzieci. Wagnerowie poznają tam trójkę rodzeństwa w wieku nastoletnim:

  • Lizzie
  • Juana
  • Litę

Rozpoczynają z nimi rozmowę, która na zawsze odmieni życie zarówno rodzeństwa, jak i małżeństwa. Po przebrnięciu przez biurokratyczną maszynę do domu Wagnerów trafia cała trójka dzieci i wtedy zaczynają się prawdziwe kłopoty. Pete i Ellie bardzo szybko orientują się, jak trudnego zadania się podjęli. Każde z dzieci ma inne wymagania, zupełnie różne charaktery i zapewnienie im odpowiednich warunków staje się niemałym wyzwaniem. Dodatkowo na horyzoncie pojawia się biologiczna matka dzieci, która pomimo swoich problemów z przeszłości, chciałaby ponownie zająć się swoim potomstwem. Najstarsza z rodzeństwa, Lizzie, reaguje na to bardzo optymistycznie, przez co sprawia jeszcze więcej problemów Wagnerom.

Happy End

Po licznych perypetiach, dzieci oraz Wagnerowie muszą stawić czoła ostatniej przeszkodzie, która jest decyzja sadu o przyznaniu prawa do opieki. Niestety Lizzie zdążyła napisać bardzo negatywną opinię dla Pete’a i Ellie, przez co sąd decyduje się na oddanie dzieci z powrotem pod opiekę ich prawdziwej matki. Niedługo potem okazuje się niestety, że kobieta ponownie wpada w kłopoty i rodzeństwo finalnie zostaje z Wagnerami.

„Rodzina od zaraz” jest bardzo ciepłym filmem o lepszych i gorszych momentach w odnajdywaniu wspólnego języka w rodzinie. Każda recenzja podkreślała, że to obsada sprawiła takie wrażenie, dając produkcji bardzo pozytywne cechy. Widzowie w naszym kraju muszą jednak poczekać, żeby się o tym przekonać, aż film trafi do dystrybucji online, ponieważ nie doczekał się pokazów kinowych w Polsce.

Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Rodzina od zaraz [2018] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Instant Family
IMDb Ocena 7.4 29253 głosów
TMDb Ocena 7.5 429 głosów

Director

Sean Anders
Director

Obsada filmu

Udostępnij0

Podobne tytuły

Fighting with My Family [2019] – Online
Zabijam gigantów [2018] – Online
Rosie [2019] – Online
Blinded by the Light [2019] – Online
Titanic [1997] – Online
Ulan [2019] – Online
Jak romantycznie! [2019] – Online
Yesterday [2019] – Online
Rozpruci na śmierć [2018] – Online
London Fields [2018] – Online
After the Wedding [2019] – Online
Stars by the Pound [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website