Zarejestruj się, aby obejrzeć Milly & Mamet [2018] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 15592 użytkowników

Milly & Mamet [2018] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Milly & Mamet [2018] – Online

Dec. 20, 2018Indonesia101 Min.PG
Twoja ocena 0
0 0 votes
co się dzieje?

Cały film Milly & Mamet [2018] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Milly & Mamet
IMDb Ocena 7.6 330 głosów
TMDb Ocena 8 6 głosów

Streszczenie filmu


Komedie romantyczne to niesłabnąca siła w kinie, dająca niezbyt wymagającą, ale za to bardzo satysfakcjonującą rozrywkę. Chociaż zdecydowanie większa część odbiorców tego gatunku to kobity, nie można nie zauważyć, że w ostatnich latach twórcy zaczęli wprowadzać wiele wątków, które przypadną do gustu także mężczyznom. Dzięki temu wspólne oglądanie lekkich opowieści o zabarwieniu komediowym, nie jest już problemem, szczególnie jeśli dodatkowym atutem staje się odkrywanie kina dalekowschodniego. „Milly & Mamet” jest bardzo specyficznym filmem, ponieważ służy jako osobna opowieść, której część mogliśmy zobaczyć w innej produkcji.

Czytaj więcej

Spinoff i prequel w jednym

Kilka lat temu do kin wszedł film, który stał się prequelem dla opowieści przedstawionej w „Milly & Mamet” a jego ogromny sukces na całym świecie, szybko zapewnił kolejną historię. Tym razem twórcy postanowili nie kontynuować wątku głównego z poprzedniej części, ale skupić się na dwójce bohaterów, którzy najbardziej przypadli go gustu widzom. Nie ma co ukrywać, że stało się tak dlatego, że wyjątkowo komiczne perypetie tej dwójki oglądało się bardzo przyjemnie, dlatego dalsze rozbudowanie tych postaci było jedyna logiczną drogą. Pozostawiono całość w romantycznej strukturze, aby zachować pewien balans pomiędzy filmami, a przy tym zostawić charaktery głównych bohaterów w niezmienionej formie, przecież nie miałoby to sensu, gdyby cokolwiek w nich zmieniono. Fani dostają więc przyjemną i wyjątkowo lekką opowieść o wzlotach i upadkach, jakich doświadcza każda para, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie mieszka. Indonezyjskie kino nigdy nie było spopularyzowane w naszym kraju, głównie przez małe zainteresowanie wśród widzów, oraz barak zainteresowania ze strony dystrybutorów, wiedzących doskonale, że film taki zapewne nie zwróci się w odpowiednio wysokiej liczbie sprzedanych biletów. W przypadku filmu „Milly & Mamet” warto zatem poszukać go online, na pewno pojawi się niedługo na którejś z większych platformo streamingowych.

Miłość od pierwszego zepsucia auta

Fabułą filmu opiera się na dobrze znanym schemacie romansu pomiędzy dwójką osób. Milly i Mameta poznajemy podczas niewielkiej imprezy klubowej, na którą oboje przyszli z grupą swoich przyjaciół. Milly zostaje porzucona przez jednego z chłopaków, co szybko zauważa Mamet i postanawia skorzystać z okazji porozmawiania z dziewczyną. Proponuje jej podwiezienie do domu, na co ta ochoczo przystaje. Podczas drogi rozmowa średnio się klei, a na domiar złego, auto w pewnym momencie odmawia posłuszeństwa. Mamet dzwoni po lokalnego mechanika, ale zanim przybędzie na miejsce awarii, minie jeszcze troch czasu. Nie mając wyboru, skazani na siebie Milly i Mamet, spędzają długie godziny na rozmowie, aż w końcu rodzi się pomiędzy nimi pierwsze uczucie.

Reastaurator – Milly & Mamet

Od momentu pierwszego spotkania Milly i Mameta, minęło cztery lata, podczas których wzięli ślub. Milly spędza czas na zajmowaniu się domem i dzieckiem, Mamet natomiast pracuje w fabryce tekstylnej swojego teścia. Niestety sielanka nie trwa długo i gorąca głowa Mameta szybko daje o sobie znać. Mężczyzna po wyjątkowo zaciekłej kłótni z teściem rzuca pracę i po namowach swojego bliskiego kolegi daje się wciągnąć do spółki restauratorów. Otwierają swój pierwszy lokal i Mamet pierwszy raz od dawna czuje się szczęśliwy w pracy, co jednak nie sprawia takiej samej radości jego żonie. Milly czuje się mocno znudzona wiecznym siedzeniem w domu, a niestabilny biznes, w jaki wszedł jej mąż dodatkowo przysparza jej zmartwień. Nie trzeba długo czekać, aż pomiędzy nimi zaczynają pojawiać się pierwsze konflikty.

Film Milly & Mamet

Niemal każda recenzja filmu „Milly & Mamet” podkreślała, że nie jest to produkcja górnolotna i nie znajdziemy w niej nic interesującego, ale nie jest to do końca prawda. Wspaniale dobrana obsada drugiego planu zdziałała prawdziwe cuda, dzięki czemu prosta z pozoru komedia romantyczna nabiera przyjemnego kolorytu. Warto poświęcić swój czas na zapoznanie się z egzotycznym spojrzeniem na ten gatunek filmowy.

Director

Obsada filmu Milly & Mamet [2018] – Online

Udostępnij0

Podobne tytuły

Ralph Demolka w internecie [2018] – Online
The Assistant [2020] – Online
Panipat [2019] – Online
La Fille au bracelet [2020] – Online
Jonathan [2018] – Online
Togo [2019] – Online
Wywiad z Bogiem [2018] – Online
The Photograph [2020] – Online
Made in Italy [2018] – Online
Neozoen [2020] – Online
Always and Forever Christmas [2019] – Online
Witajcie w Marwen [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!