Zarejestruj się, aby obejrzeć Men in Black: International [2019] – Online w jakości HD = Lektor PL.

Obejrzało: 17825 użytkowników

Men in Black: International [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Men in Black: International [2019] – Online

Jun. 12, 2019USAPG
Twoja ocena 0
0 0 votes
co się dzieje?

Streszczenie filmu


Już niedługo, gdyż 17 maja 2019 roku na ekrany kin wejdzie spin off popularnej serii ,,Men in Black’’, opowiadającej o tajnej organizacji międzynarodowej, zajmującej się migrantami z kosmosu. Do jednego z jej zadań należy niedopuszczenie do tego, by ktokolwiek na Ziemi dowiedział się o istnieniu żyjących na naszym globie kosmitów. Ciesząca się niesłabnącą popularnością seria doczekała się kontynuacji, która ukaże się w kinach pod tytułem ,,Men in Black: International’’. Czwarta część przygód agentów MIB rozgrywa się w Nowym Jorku, Maroku, Italii oraz Londynie. W filmie nie zobaczymy aktorów znanych z poprzednich części. Akcja skupia się wokół przygód londyńskiej drużyny MIB. Film określany mianem science fiction action comedy zdobył sympatię fanów na całym świecie. Wyreżyserowany przez Felixa Garego Greya, pełen jest zwrotów akcji, które nie pozwolą na chwilę nudy.

Czytaj więcej

Czym zaskoczy nas w nowy film o przygodach Men in Black

Stworzona na podstawie serii komiksów, napisanych przez Lowella Cunninghama fabuła, opisuje perypetie agentów mierzących się z zaskakującymi zdarzeniami. Nowy film to nowa fabuła oraz nowa obsada. Z ekranu znikają agenci K oraz J, grani przez Tommy’ego Lee Jonesa oraz Willa Smitha. Matt Holloway i Art Marcum odpowiedzialni za scenariusz, postanowili odświeżyć fabułę poprzez wprowadzenie nowych bohaterów. Zabieg wydaje się udany, gdyż trailery najnowszego filmu Graya zbierają pochlebne recenzje. Do obsady ,,Man in Black’’ dołączyli Tessa Thompson jako Agent M oraz Chris Hemsworth, znany w ostatnich latach z roli Thora w popularnej serii Avengers, jako Agent H. Zwierzchnikiem londyńskiej grupy MIB jest Agent T grany przez znakomitego Liama Neesona. Na ekranie pojawi się również, tu zaskoczenie, znana z poprzedniej części Emma Thompson. Agent O, w którą się wcieliła nie zawiedzie fanów. Ta znkomita brytyjska aktorka, która na swoim koncie posiada wiele ważnych dla branży filmowej nagród, doskonale wcieliła się w postać Agentki O, która zaskakuje widzów trafnością formułowanych myśli. Na ekranie pojawią się również ulubione przez wszystkich, nałogowo spożywające kawę Robale.

Dynamiczna, pełna zwrotów akcja, wysublimowany humor, żywe dialogi to niewątpliwy plus tego filmu. Pisząc o nim, nie można zapomnieć, iż MIB to film zaliczany do fantastyki naukowej. A zatem poza wspaniałymi kreacjami aktorskimi, należy docenić zarówno kunsztownie przygotowane kostiumy oraz scenografię. Pomimo upływu lat twórcy filmu nie zrezygnowali ze znaku rozpoznawczego serii, mianowicie czarnych garniturów. Klasyczny, dobrze skrojony garnitur, zdaje się być integralną częścią filmu.

Men in Black: International film

Na uznanie zasługują również wykorzystane w filmie efekty specjalne. Reżyser filmu chciał uniknąć efektu znanego z serii Star Trek, której kosmici są łudząco podobni do ludzi. W filmie Greya widzimy mnóstwo surrealistycznych kostiumów, noszonych przez aktorów grających przybyszów z kosmosu. Oczywiście, aby kosmici wydali się realistyczni muszą posiadać pewne cechy ludzkie. Tak też stało się w nowym filmie z serii MIB. Nie ulega wątpliwości, iż znakomita większość efektów została wykonana przy użyciu techniki komputerowej. Wiele scen rozgrywanych na zielonych planszach, nie miałoby racji bytu, gdyby nie grafika komputerowa. Specjaliści zajmujący się tą wymagającą dziedziną sprostali powierzonemu im zadaniu. To dzięki nim po opuszczeniu sali kinowej widz może deliberować nad tym czy mijana przed chwilą osoba jest przedstawicielem rasy ludzkiej, czy też kosmitą przebranym za człowieka.

Kosmici przybierający ludzką postać zdają się być autentyczni. Postęp techniczny pozwolił na powołanie do życia istot, które rzeczywiście mogłyby zamieszkiwać Ziemię. ,,Men in Black: International’’ to film, na który należy zobaczyć w kinie. Poza znakomitym scenariuszem, który bez wątpienia jest największym atutem filmu, posiada fantastyczne zdjęcia, zrealizowane w przestrzeni miejskiej, które przeniosą nas do modernistycznego Nowego Jorku, orientalnego Maroka czy deszczowego Londynu.

Men in Black: International [2019] – Online
Men in Black: International [2019] – Online
Men in Black: International [2019] – Online
Men in Black: International [2019] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Men in Black: International

Director

F. Gary Gray
Director

Obsada filmu

Udostępnij3

Podobne tytuły

Praziomek [2019] – Online
Агент Мамбо [2019] – Online
Avengers [2012] – Online
Bumblebee [2018] – Online
Supervized [2019] – Online
Fighting with My Family [2019] – Online
葉問外傳:張天志 [2018] – Online
Little [2019] – Online
Come As You Are [2019] – Online
Wieczorówka [2018] – Online
Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein [2019] – Online
Dark Phoenix [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website