Zarejestruj się, aby obejrzeć Kobiety mafii 2 [2019] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 18419 użytkowników

Kobiety mafii 2 [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Kobiety mafii 2 [2019] – Online

Feb. 22, 2019PolandPG
Twoja ocena 1
5.6 8 votes
co się dzieje?

Cały film Kobiety mafii 2 [2019] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Kobiety mafii 2
IMDb Ocena 4.5 81 głosów
TMDb Ocena 6.7 3 głosów

Streszczenie filmu


Kobiety mafii 2 to niesamowity przebój, film, który w krótkim czasie dostępności w kinach zdobył tysiące fanów! Co raz więcej serwisów oferuje ten film również w wersji online, co oferuje dostępność filmu” Kobiety Mafii 2″ w sieci dla każdego z nas!

Czytaj więcej

Co takiego fascynuje widzów, którzy obejrzeli film “Kobiety Mafii 2”?

Czytając recenzje filmu online możemy odnieść wrażenie, że “Kobiety Mafii 2” to film dość kontrowersyjny, z ciekawą obsadą, z wieloma zwrotami akcji, przyjęty gorąco przez widzów w różnym wieku, o różnych upodobaniach filmowych. Fascynuje nietuzinkowa, ciekawa historia kobiet, które z własnego wyboru, bądź nie, zostały związane z Polską mafią. Piękne, o przeciętnej urodzie, młode, stare, wykształcone, kobiety przedstawione w filmie pokazują dość szeroki przekrój naszego kobiecego społeczeństwa. Historia pełna zwrotów akcji, nieoczywistych sytuacji, dynamicznych momentów, niebezpiecznych i często brutalnych…

Sensacja, czy historia miłosna?

W którą stronę poszedł reżyser w nowym filmie? Cóż, historia jest tak rozbudowana, że znalazło się miejsce na wszystkie niezbędne aspekty filmu:

  • wiele sensacyjnych scen, pełnych pościgów, strzelanin, walk o duże pieniądze i udział w biznesie, niekoniecznie uczciwej i pięknej – osoby szukające i lubiące silne wrażenia, które można odczuć oglądając film również online, będą na pewno usatysfakcjonowane,
  • intrygi i napady – przemyślane w najdrobniejszym szczególe, fascynujące i skłaniające widza do lekkiego wysiłku umysłowego, niezbyt wymagające, ale jednak nie jest to prostolinijne podążanie za schematyczną fabułą filmu sensacyjnego,
  • miłość i emocje – film jest pełen uczuć, które pokazane są z rożnej perspektywy, osób różnej płci, w rożnym wieku, z nieoczywistymi oczekiwaniami wobec partnera / partnerki, ten obszar filmu potrafi zachwycić i rozmarzyć każdą osobę lubującą się w tego typu aspektach filmów.

Kobiety polskiej mafii 2 – Online

W filmie poznamy kobiety w różnym wieku, z ciekawą, trochę pokręconą historią, która bardzo wpływa na podejmowane przez nie decyzje. Obsada filmu jest doświadczona, wie w jaki sposób zagrać takie postacie jak:

  • Bela – odważna, decydująca się na porzucenie swojego prywatnego życia dla pracy, zakochująca się niczym nastolatka w niewłaściwym mężczyźnie, zdesperowana, by dowieść swoją wartość zawodową, doprowadzając do upadku mafii 2,
  • Anka – delikatnie mówiąc mało inteligentna młoda kobieta, kochającą wydawanie pieniędzy zarobionych przez męża, piękna, ale leniwa, nie jest zainteresowana zbyt aktywnym wychowywaniem swojego 10-letniego dziecka, zatrudnia nianię,
  • Daria – niania zatrudniona przez Ankę w celu opieki nad synem, młoda inteligentna kobieta która z łatwością podejmuje się niebezpiecznego wyzwania, łapie każdą okazję do rozwoju i zarobienia pieniędzy, w mądry, inteligenty sposób.

Męska strona “Kobiet Mafii 2” FILM

Kobiece postacie są idealnie uzupełnianie przez męską obsadę filmu. Prawdziwi gangsterzy, których postacie zostały zaprezentowane w filmie, są bardzo dobrą podstawą historii o polskiej mafii. Każdy z panów dodaje coś wyjątkowego do filmu:

  • Padrino  – gangster, którego postać nie może sobie poradzić z córeczką – ciekawie przedstawiona relacja ojca z córką, nieoczywista i trudna pokazuje widzowi, że nawet najtwardsi twardziele mają podobne problemy wychowawcze jak przeciętni ludzie,
  • Cień – mafiozo, który miał byś wykorzystany przez agentkę ABW do zaszkodzenia całej mafii, jednak jego męski urok osobisty i charakter pociąga na tyle mocno, że policjantka nie jest w stanie odeprzeć uczucia. Silna, romantyczna historia łącząca głównych bohaterów filmu jest bardzo miłym i pięknym wątkiem filmu.

Najlepsze momenty filmu

Film został już obejrzany przez miliony widzów – każdy z nich wyniósł coś dla sobie z tego seansu. Możemy podziwiać różne postacie filmu, identyfikować się z nimi, inspirować. Czy warto iść po trupach do celu, jak Bela? Jak to jest zakochać się silnie, jakby bez wyboru, podążać za tą miłością, dać się jej prowadzić? Na czym polega relacja męża i żony w trudnych, brutalnych czasach? Co powoduje, że ludzie decydują się na podjęcie nielegalnej pracy, na czerpanie z nieszczęścia i uzależnienia innych, jaki ponoszą za to koszt własny. Jak zmienia się życie, przez niby nieistotne, mało zauważane wydarzenia losowe?

Kobiety Mafii 2 – film dla każdego!

Miłość, radość, ból, determinacja – fabuła pełna jest pięknych ale też i trudnych emocji. Sensacyjne elementy filmu są dobrze przemyślane, dobrze wyglądają na ekranie i wciągają. Uwaga widza jest silnie poprowadzona przez wszystkie wątki, tak, że nie ma momentów nudy, czy też zawodu. Można powiedzieć, że niektóre z elementów filmu są dobrze znanymi, utartymi schematami, ale jest to element, który właśnie został bardzo dobrze wykorzystany przez aktorów i reżysera do stworzenia wciągającej propozycji dla widza do obejrzenia podczas romantycznego wieczoru we dwoje przy filmie online w domowym zaciszu, przy pysznym jedzeniu i lampce wina. Zarówno kobieca jak i męska strona znajdzie w “Kobietach Mafii” coś dla siebie, coś co wciągnie i zaciekawi.

Kobiety mafii 2 [2019] – Online

Director

Patryk Vega
Director

Obsada filmu Kobiety mafii 2 [2019] – Online

Udostępnij8

Podobne tytuły

Underdog [2019] – Online
Krew na betonie [2019] – Online
The Guard of Auschwitz [2018] – Online
Mścicielki Grimmów: Walka z czasem [2018] – Online
The Sleepwalker [2019] – Online
All of Us [2020] – Online
Air Strike [2018] – Online
Yowis Ben 2 [2019] – Online
A Valentine’s Match [2020] – Online
Legion Samobójców [2016] – Online
Jurassic World: Upadłe królestwo [2018] – Online
Król Lew [1994] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!