Zarejestruj się, aby obejrzeć Hellboy [2019] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 13875 użytkowników

Hellboy [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Hellboy [2019] – Online

Apr. 11, 2019USAR
Twoja ocena 7
8 3 votes
co się dzieje?

Cały film Hellboy [2019] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Hellboy

Streszczenie filmu


Universal Pictures po raz kolejny przeniesie widzów do świata fantasy. Jedno z trzech największych oraz najstarszych wytwórni filmowych w Stanach Zjednoczonych 11 kwietnia wypuści na rynek kolejną ekranizację przygód Hellboy’a. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich części wyreżyserowanych przez guillermo del Toro, tym razem za kamerą stanął Neil Marschall, znany z  serii ,,Zejście’’ oraz ,,Doomsday’’. Do zmiany doszło również w obsadzie aktorskiej. Hellboy grany dotychczas przez Rona Perlmana, tym razem będzie miał twarz Davida Harboura. Zmiana dokonana przez  wytwórnię ma szansę pozytywnie zadziałać  na jakość filmu. Nowy reżyser, to gwarancja nowego spojrzenia na serię, stworzoną na podstawie komiksów Mikeya Mignoli. Hellboy to połączenie horroru, science-fiction  oraz fantasy. Przetłumaczony na wiele języków, znany jest na całym świecie. Na przestrzeni lat zaskarbił sobie sympatię milionów widzów.

Czytaj więcej

Hellboy – człowiek czy demon

Przywołany na ziemię przez Grigorija Rasputina w 1944 roku Hellboy jest pół demonem, pół człowiekiem. Miał być tajną bronią w rękach nazistów. Przejęty przez Amerykanów bohater zostaje wychowany przez prof. Bruttenholma w Stanach Zjednoczonych. Wraz z upływem czasu Hellboy wstępuje w szeregi Biura Badań Paranormalnych i Obrony, do którego należy rozwiązywanie zagadek paranormalnych. Po latach bohater poznaje Rasputina, który wyjawia mu, iż jego prawa, kamienna ręka jest kluczem do uwolnienia Ogdru-Jahada.

Hellboy 3

Trzecia część przygód ,,chłopca z piekieł’’ traktuje o królowej czarownic, która przed laty została pojmana i unieszkodliwiona. Za sprawą różnych okoliczności zła czarownica powraca do naszego świata, by sprowadzić na niego plagi, których ludzie nie będą w stanie zwalczyć. Hellboy pragnie stoczyć walkę ze złą czarownicą. Aby odnieść zwycięstwo musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół. Czy odniesie sukces? Tego dowiemy się oglądając film w kinach.

Zdjęcia do filmu były kręcone od 12 września do 23 grudnia 2017 roku, na terenach Wells w Anglii oraz Sofii, stolicy Bułgarii. Hellboy za wszelką cenę pragnie się ,,uczłowieczyć’’ tzn. nabrać cech oraz wyglądu człowieka. Recenzje filmów, dostępnych dziś online zbierają pozytywne opinie.

Dostępny w sieci zwiastun daje nadzieję, na przeżycie niezapomnianej przygody z bohaterem kultowego komiksu. Hellboy po raz kolejny zmierzy zmierzy się z siłami zła, które chcą zniszczyć świat ludzi. Nowy aktor w roli czerwonego demona daje nadzieje widzom na odświeżenie formuły serii. Oczywiście zobaczymy obsadę, dobrze znaną nam z poprzednich części. Milla Jovovich w roli Królowej Nimue to niewątpliwa korzyść dla filmu. Jak na ekranie wypadnie ta wspaniała hollywoodzka aktorka? Przekonamy się już niedługo. Najnowszy Hellboy to film dla dorosłych. Pełen zwrotów akcji, niebanalnego dowcipu, krwi oraz wulgaryzmu ma szansę na osiągnięcie sukcesu, większego od tego, który osiągnęły poprzednie części opowieści o zmaganiach czerwonego stwora. Reżyser po obejrzeniu filmu, w jednym z wywiadów stwierdził, iż w trakcie seansu czuł, że Hellboy rzeczywiście zabija. Odcina głowy, niejednokrotnie tarza się w krwi przeciwników. Wspaniały twórca postawił nacisk na to, by pokazać, iż Hellboy zawsze był i będzie zabójcą. Jest BRONIĄ!

Na pochwałę zasługuje również muzyka wykorzystana w filmie. Dynamiczne kompozycje, charakterystyczne zwolnienia wprowadzą widza oraz utrzymają tak ważny dla filmu klimat. Tło dostępnego online zwiastunu stanowi jeden z utworów grupy Deep Purple. Daje to namiastkę tego, czego możemy spodziewać się w całym filmie.

Najnowsza część Hellboy’a zasługuje na uwagę ze strony każdego fana kina fantazy. Efekty specjalne, których jest dużo, nie odciągają widza od głównej fabuły.  Widz nie odniesie wrażenia, iż jest to przerost formy mad treścią. Napisanie scenariusza, zostało powierzone osobom znającym się na tym gatunku. Dzięki temu oglądanie filmu dostępnego już niedługo w kinach sprawi nam ogromną przyjemność. Już dziś warto zapisać w kalendarzu datę premiery nowego Hellboy’a.

Hellboy [2019] – Online
Hellboy [2019] – Online
Hellboy [2019] – Online
Hellboy [2019] – Online

Director

Obsada filmu Hellboy [2019] – Online

Milla Jovovich isNimue the Blood Queen
Nimue the Blood Queen
Ian McShane isProf. Trevor Bruttenholm
Prof. Trevor Bruttenholm
Daniel Dae Kim isMajor Ben Daimio
Major Ben Daimio
Sasha Lane isAlice Monaghan
Alice Monaghan
Sophie Okonedo isLady Hatton
Lady Hatton
Alistair Petrie isLord Adam Glaren
Lord Adam Glaren
Udostępnij15

Podobne tytuły

Pingwiny z Madagaskaru [2014] – Online
Transit 17 [2019] – Online
Blood Machines [2019] – Online
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie [2018] – Online
Siedmiu wspaniałych [2016] – Online
Teen Beach 2 [2015] – Online
Iceman: The Time Traveler [2018] – Online
Spread Your Wings [2019] – Online
Bez litości [2014] – Online
King’s Man: Pierwsza misja [2020] – Online
The Hard Way [2019]
Harry Potter i Zakon Feniksa [2007] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!