Zarejestruj się, aby obejrzeć Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 11888 użytkowników

Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online

Apr. 25, 2018USA149 Min.PG-13
Twoja ocena 0
10 1 vote
co się dzieje?

Cały film Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Avengers: Infinity War
IMDb Ocena 8.5 603155 głosów
TMDb Ocena 8.3 12100 głosów

Streszczenie filmu


“Avengers: Wojna bez granic” swoją premierę w Polsce miał 26 kwietnia 2018. Wielu fanów czekało na ten dzień od miesięcy, szykując się na niesamowite widowisko, jakiego w dziejach MCU jeszcze nie było. Mimo wygórowanych oczekiwań widzów i wysoko postawionej poprzeczce film podołał zadaniu i usatysfakcjonował, a przynajmniej nie zawiódł milionów osób na całym świecie. Ale skąd ten szał? Może dlatego, że w trakcie promocji dano wszystkim do zrozumienia, że “Wojna bez granic” zmieni oblicze Kinowego Uniwersum Marvela, że Szalony Tytan to złoczyńca z jakim nasi herosi jeszcze nigdy się nie zmienili, a może dlatego, że spodziewaliśmy się tak wielu spotkań, do których nigdy wcześniej nie doszło. Obserwowanie interakcji dobrze znanych bohaterów, którzy pierwszy raz są w tym samym czasie na ekranie zawsze wzbudza wiele emocji. Podczas tego seansu takich scen nie brakowało. Niezawodna obsada miała okazję pokazać światu spotkania postaci, które widzą się po raz pierwszy, mimo, że fani znają ich od dłuższego czasu. Niezłe wyzwanie aktorskie.

Czytaj więcej

Avengers

W skład filmów o mścicielach wchodzą obecnie cztery filmy:

  • Avengers (2012)
  • Avengers: Czas Ultrona (2015)
  • Avengers: Wojna bez granic (2018)
  • Avengers: Koniec gry (kwiecień 2019).

Pierwszy z filmów ukazał widzom powstawanie drużyny superbohaterów, połączenie postaci o tak różnych charakterach, że to nie mogło się udać. A jednak! Grupka z pozoru niezwiązanych ze sobą osób nauczyła się działać wspólnie, by ocalić świat jaki znamy.

Największe zagrożenie jednak dopiero nadeszło. Szalony Tytan, Thanos, zbiera kamienie nieskończoności, starożytne artefakty posiadające niezwykłą moc. Staje się coraz potężniejszy i atakuje kolejne planety. Jeden z kamieni przebywa pod ochroną doktora Strange’a, drugi posiada Vision, co sprowadza uwagę Thanosa na Ziemię i sprawia, że Avengers stają się zaangażowani w walkę. Cel Tytana jest jasny: uratować wszechświat wymazując połowę istnień.

Czy Thanos faktycznie jest szalony?

Zbierając wszystkie analizy, opinie i recenzje zasłyszane, obejrzane, czy przeczytane online można dojść do mieszanych wniosków. To jeden z nielicznych złoczyńców, którzy nie chcą zabić wszystkich na swojej drodze ani władać wszechświatem. On wierzy, że postępuje słusznie. Przerażające jest to, że motywacje kierujące Thanosem nie są wyciągnięte z kapelusza. Na planecie Tytana panował głód, pozbycie się połowy mieszkańców, kolokwialnie mówiąc, załatwiło sprawę. Przeludnienie, może być problemem. Towarzyszy mu głód, choroby, zniszczenie środowiska. Jednak wyjście z tej sytuacji znaleziona przez Thanosa należy do zbyt radykalnych. Zebranie wszystkich kamieni pozwoli mu w losowy sposób wymazać połowę żyjących istot tylko pstrykając placami. Z jednej strony powinniśmy doceniać humanitarne zamiary zabijania, w końcu nie wywołuje międzygalaktycznej wojny, by dopiąć swego, z drugiej to małe pocieszenie na myśl, że ludzie ot tak znikną.

Film, na który wszyscy czekali – Avengers: Wojna bez granic

Odkąd w scenie po napisach “Thor: Ragnarok” mieliśmy okazję zobaczyć statek kosmiczny zbliżający się do ocalałych Asgardczyków, serca fanek Lokiego drżały na myśl o losie boga kłamstw. Oczywiście martwić się można było także o Thora, Hulka czy Walkirię, ale bądźmy ze sobą szczerzy, dobrzy bohaterowie nie giną w Marvelu (a przynajmniej tak się wszystkim wydawało). Zapewnienia o potędze Thanosa nie były tylko zapewnieniami i już od pierwszych minut filmu można było zrozumieć o co chodzi. Jeżeli ktoś kto pokonuje Hulka dodatkow bez większego wysiłku, trzeba się z nim liczyć. A to tylko wstęp do koszmaru.

Wszystkie interakcje bohaterów, które wzbudzały emocje? To było po prostu dobre. Tony Stark nazywający Strange’a czarodziejem, Peter Parker poznający doktora i myślący, że to ksywka, Thor nazywający Rocketa królikiem. Smaczków jest tyle, że trudno wszystko wymienić. Elementy humorystyczne są idealnie wpasowanymi żartami sytuacyjnymi, co sprawia, że mimo mrocznego charakteru opowieści uśmiech nader często gości na twarzy podczas seansu.

Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online
Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online

Director

Joe Russo
Director

Obsada filmu Avengers: Wojna bez granic [2018] – Online

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Udostępnij4

Podobne tytuły

Łowca i Królowa Lodu [2016] – Online
Solis [2018] – Online
Bulletproof 2 [2020] – Online
A-X-L [2018] – Online
Apostoł [2018] – Online
Błękitna Iguana [2018] – Online
Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy [2017] – Online
Czarownica [2014] – Online
A Score to Settle [2019] – Online
Panda i Banda [2019] – Online
Epoka Lodowcowa 5: Mocne Uderzenie [2016] – Online
Extra Ordinary [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!